EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Cihan Mürtezaoğlu – Senin Adın Zambak

Cihan Mürtezaoğlu – Senin Adın Zambak

Şimdiye kadar Anima, Gevende, Yasemin Mori, Ceylan Ertem, Pinhani, Mabel Matiz ve Burcu Tatlıses gibi isimlerle çalışan aranjör, gitarist, besteci ve prodüktör Cihan Mürtezoğlu ilk single çalışması “Sarı Söz”ü 2015 yılında dinleyicisi ile buluşturmuştu.

Cihan Mürtezaoğlu kendi söz ve bestelerinin bulunduğu “Bitsin Bu Delilik” isimli ilk solo albümümün çalışmalarını tamamladı ve Dokuz Sekiz Müzik etiketi ile geçtiğimiz günlerde yayınladı. Albümün ilk konseri 06 Ekim’de Salon İKSV’de.

https://www.youtube.com/watch?v=5aAr3TW_DBQ Şimdiye kadar Anima, Gevende, Yasemin Mori, Ceylan Ertem, Pinhani, Mabel Matiz ve Burcu Tatlıses gibi isimlerle çalışan aranjör, gitarist, besteci ve prodüktör Cihan Mürtezoğlu ilk single çalışması "Sarı Söz"ü 2015 yılında dinleyicisi ile buluşturmuştu. Cihan Mürtezaoğlu kendi söz ve bestelerinin bulunduğu "Bitsin Bu Delilik" isimli ilk solo albümümün çalışmalarını tamamladı ve Dokuz Sekiz Müzik etiketi ile geçtiğimiz günlerde yayınladı. Albümün ilk konseri 06 Ekim'de Salon İKSV'de.

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.95 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*