EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Çıkmaz Sokak – Dostum Ölüm

Çıkmaz Sokak – Dostum Ölüm

Alternatif pop-rock tarzı çerçevesinde yollarına üretkenlikleri ile devam eden Çıkmaz Sokak, yeni şarkıları olan Dostum Ölüm’ü EP olarak tüm dijital platformlarda yayınladı.

Söz müziği grubun gitarist/vokali Hakan İmre’ye ait olan şarkının 8 yıllık bir mazisi olduğunu belirten grup; bunca zaman beklemelerinin şarkının olgunlaşması ile ilgili olduğunu vurguluyor. Covid-19 sürecindeki tüm olumsuz koşullara rağmen müziklerini ayakta tutmaya çalışan Çıkmaz Sokak, çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar.

 

 

Alternatif pop-rock tarzı çerçevesinde yollarına üretkenlikleri ile devam eden Çıkmaz Sokak, yeni şarkıları olan Dostum Ölüm’ü EP olarak tüm dijital platformlarda yayınladı. Söz müziği grubun gitarist/vokali Hakan İmre’ye ait olan şarkının 8 yıllık bir mazisi olduğunu belirten grup; bunca zaman beklemelerinin şarkının olgunlaşması ile ilgili olduğunu vurguluyor. Covid-19 sürecindeki tüm olumsuz koşullara rağmen müziklerini ayakta tutmaya çalışan Çıkmaz Sokak, çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar.   https://www.youtube.com/watch?v=yG1wJ0vOLoc&ab_channel=%C3%87%C4%B1kmazSokak   https://open.spotify.com/track/1plYW6BKtAO7LyWrxpQaSe?si=756b95edecae4b29

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.1 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*