EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Cumhuriyetimizin 100. Yılı Konseri

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Konseri

Acıbadem Üniversitesi tarafından Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları kapsamında düzenlenen resepsiyon, sergi ve konser 20 Kasım pazartesi günü okulun fuaye ve konser salonunda gerçekleşti.

Atatürk Vakfı’nın desteği ile cuma gününe kadar sürecek olan Atatürk’ün nadir fotoğrafları sergisi görülmeye değerdi.

Kokteylin ardından soprano Dr. Tuğçem Aslan Kar ve tenor Berk Özbek’in solist olarak yer aldığı ve birbirinden değerli müzisyenlerin eşlik ettiği konser bir saat boyunca dinleyicilere güzel bir vakit yaşattı. Atatürk’ün sevdiği şarkılardan marşlara; operalardan, şansonlara dolu dolu bir konserdi.

Akademisyen ve müzisyen sevgili İrfan Güney’in katkıları ile hayata geçen bu sahnenin bir izleyicisi olmaktan büyük mutluluk duydum. Kendisine ve bu organizasyonda emeği geçen tüm Acıbadem Üniversitesi ekibine, tanışmaktan mutluluk duyduğum tüm değerli hocalarımıza, başta sevgili tenorumuz ve sopranomuz olmak üzere tüm müzisyen dostlarımıza bu güzel misafirlikten ve buluşmadan dolayı çok teşekkür ederim.

Yaşasın Cumhuriyet ve biz onun sevdalıları.

Kadri Karahan

 

Acıbadem Üniversitesi tarafından Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları kapsamında düzenlenen resepsiyon, sergi ve konser 20 Kasım pazartesi günü okulun fuaye ve konser salonunda gerçekleşti. Atatürk Vakfı’nın desteği ile cuma gününe kadar sürecek olan Atatürk’ün nadir fotoğrafları sergisi görülmeye değerdi. Kokteylin ardından soprano Dr. Tuğçem Aslan Kar ve tenor Berk Özbek’in solist olarak yer aldığı ve birbirinden değerli müzisyenlerin eşlik ettiği konser bir saat boyunca dinleyicilere güzel bir vakit yaşattı. Atatürk’ün sevdiği şarkılardan marşlara; operalardan, şansonlara dolu dolu bir konserdi. Akademisyen ve müzisyen sevgili İrfan Güney’in katkıları ile hayata geçen bu sahnenin bir izleyicisi olmaktan büyük mutluluk duydum. Kendisine ve bu organizasyonda…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*