EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Deli Gömleği – Hayalci

Deli Gömleği – Hayalci

1999’dan bu yana punk rock/grunge temelinde üreten ve bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında birçok konser veren Deli Gömleği, “Hayalci” adlı beş şarkılık EP’siyle dinleyicilerinin karşısına tekrar çıkıyor.

Deli Gömleği’nin 2014’te yayınlanan “Tuzak” adlı albümünden bu yana yayımladığı ilk kayıt olan Hayalci, Haziran 2018 itibariyle dijital platformlarda yerini aldı.

İstanbul’da sekiz ayda kaydedilen EP’nin miks ve masteringi Yeni Zelanda’da Blue House çatısı altında yapıldı. Hayalci, Ay, Pencere, İstemem ve İyi Yolculuklar adlı beş şarkıdan oluşan EP, çağımıza dair kısa hikayeler anlatıyor.

Çizgisini bozmadan ve ticari amaç gütmeden üretmeye devam eden Deli Gömleği yirminci yılına adım adım yaklaşırken, “Hayalci” ile gerçeğe başka bir perdeden bakıyor.

 

1999’dan bu yana punk rock/grunge temelinde üreten ve bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında birçok konser veren Deli Gömleği, “Hayalci” adlı beş şarkılık EP’siyle dinleyicilerinin karşısına tekrar çıkıyor. Deli Gömleği’nin 2014’te yayınlanan “Tuzak” adlı albümünden bu yana yayımladığı ilk kayıt olan Hayalci, Haziran 2018 itibariyle dijital platformlarda yerini aldı. İstanbul’da sekiz ayda kaydedilen EP’nin miks ve masteringi Yeni Zelanda’da Blue House çatısı altında yapıldı. Hayalci, Ay, Pencere, İstemem ve İyi Yolculuklar adlı beş şarkıdan oluşan EP, çağımıza dair kısa hikayeler anlatıyor. Çizgisini bozmadan ve ticari amaç gütmeden üretmeye devam eden Deli Gömleği yirminci yılına adım adım yaklaşırken, “Hayalci” ile…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*