EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Deniz Küçük – Geç Bunları

Deniz Küçük – Geç Bunları

Deniz Küçük, ilk EP’si “Neyse Hayal Kurmayalım Şimdi” ve Nisan ayında çıkan teklisi “Özür Dilerim”den sonra “Geç Bunları” adlı şarkısıyla karşınızda.

Önceki parçalarıyla bizleri duygusal ritmlere, okkalı aşk sözlerine alıştıran Deniz Küçük, “Geç Bunları” şarkısında eskisine göre daha farklı hisler yaşatıyor.

Yüksek temposu ve nüktedan sözleriyle bu parçanın hızlıca dillere pelesenk olacağına şüphe yok.

Önceki parçalarında da Müzik Prodüktörlüğü’nü yapan Haluk Kurosman’la kurduğu duygu ortaklığı bu şarkıda da kendini belli ediyor.

Sözleri Haluk Kurosman’ın kaleminden çıkan parçanın müziğiyse Deniz Küçük ve Haluk Kurosman imzasını taşıyor.

Tam bir yaz şarkısı olan “Geç Bunları” kimsenin kaçırmaması gereken eğlenceli bir parça.

 

Deniz Küçük, ilk EP’si “Neyse Hayal Kurmayalım Şimdi” ve Nisan ayında çıkan teklisi “Özür Dilerim”den sonra “Geç Bunları” adlı şarkısıyla karşınızda. Önceki parçalarıyla bizleri duygusal ritmlere, okkalı aşk sözlerine alıştıran Deniz Küçük, “Geç Bunları” şarkısında eskisine göre daha farklı hisler yaşatıyor. Yüksek temposu ve nüktedan sözleriyle bu parçanın hızlıca dillere pelesenk olacağına şüphe yok. Önceki parçalarında da Müzik Prodüktörlüğü’nü yapan Haluk Kurosman’la kurduğu duygu ortaklığı bu şarkıda da kendini belli ediyor. Sözleri Haluk Kurosman’ın kaleminden çıkan parçanın müziğiyse Deniz Küçük ve Haluk Kurosman imzasını taşıyor. Tam bir yaz şarkısı olan “Geç Bunları” kimsenin kaçırmaması gereken eğlenceli bir parça.   https://www.youtube.com/watch?v=I4WgRQNdNE0&ab_channel=DenizK%C3%BC%C3%A7%C3%BCk

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*