EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Derin Sarıyer – Hastane Koridorlarında

Derin Sarıyer – Hastane Koridorlarında

2013 yılında yayınlamaya başladığı single’larla dinleyenlere kendini tanıtan Derin Sarıyer, 2019 yılında ‘’Hayattasın Tedavisi Yok’’ albümünü yayınlamıştı. Albümden sonraki dönemde ‘’Lo-fi koleksiyonu’’ adını verdiği, bütün prodüksiyonunu ve video kliplerini kendisinin üstlendiği 4tekli paylaştı.

Çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Derin Sarıyer, şu anda prodüktörlüğünü Memet İncili’nin yaptığı ve 14 şarkıdan oluşan bir albüm hazırlıyor. Bunun yanı sıra yine söz ve müziklerde Derin Sarıyer’in imzası bulunan 4 şarkılık bir EP de yolda.

Derin Sarıyer, önümüzdeki aylarda yayınlanacak bu EP ve albümden önce ‘’Hastane Koridorlarında’’ isimli teklisiyle 2021’e başlıyor. Sonbaharda yazdığı bu şarkının söz, müzik ve düzenlemesi yine Derin Sarıyer’e ait. Müzisyenin Londra’da çektiği klip dünyanın şu an yaşadığı duygu halinin bir özeti gibi.

‘’Hastane Koridorlarında’’ isimli tekliye belli başlı bütün müzik platformlarından ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

2013 yılında yayınlamaya başladığı single’larla dinleyenlere kendini tanıtan Derin Sarıyer, 2019 yılında ‘’Hayattasın Tedavisi Yok’’ albümünü yayınlamıştı. Albümden sonraki dönemde ‘’Lo-fi koleksiyonu’’ adını verdiği, bütün prodüksiyonunu ve video kliplerini kendisinin üstlendiği 4tekli paylaştı. Çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Derin Sarıyer, şu anda prodüktörlüğünü Memet İncili’nin yaptığı ve 14 şarkıdan oluşan bir albüm hazırlıyor. Bunun yanı sıra yine söz ve müziklerde Derin Sarıyer’in imzası bulunan 4 şarkılık bir EP de yolda. Derin Sarıyer, önümüzdeki aylarda yayınlanacak bu EP ve albümden önce ‘’Hastane Koridorlarında’’ isimli teklisiyle 2021’e başlıyor. Sonbaharda yazdığı bu şarkının söz, müzik ve düzenlemesi yine Derin Sarıyer’e ait. Müzisyenin Londra’da…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*