EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Doğan Yılmaz – Vakit Dolmadan

Doğan Yılmaz – Vakit Dolmadan

Doğan  Yılmaz’ ın “Vakit Dolmadan” Adlı Eseri Şimdi Dijital Müzik Platformlarında!

Kınay Production ve Freedom Music etiketiyle  yayınlan Doğan Yılmaz’ın  “Vakit Dolmadan” adlı eseri dinleyicisi ile buluştu.

“Vakit Dolmadan” şarkısının söz ve müziğinde Ali Akcan’ ın imzası bulunuyor. Şarkının düzenlemesi Sinan Bilmez tarafından yapıldı. Doğan Yılmaz’a gitar ve bas gitarda Utku Çakmak, kemanlarda ise Üsküdar Yaylı Grubu eşlik etti.

Vakit Dolmadan; İnsanların, hayatın hızına kapılıp sevgiden ve aşktan uzaklaşmamaları gerektiğini anlatıyor. Duygusal bir şarkı ve yalnızlığın içinde boğulan insanlara, sevginin ve hayatın ne kadar değerli olduğundan bahsediyor.

 

Doğan Yılmaz Kimdir?

Doğan Yılmaz 1983 yılında Nevşehir’ in Hacıbektaş ilçesinde dünyaya getirildi. İlk ve orta öğrenimini Nevşehir’ de tamamladı. Lise son sınıfta Ankara’ ya gitti. Hacettepe Üniversitesi, Türk Dili ve Edebiyatı, Türk Halk Bilimi Ana Bilim dalından mezun oldu. Yüksek Lisansını, Kadir Has Üniversitesi, Kültür Varlıkları Koruma bölümünde tamamladı.

Çeşitli gazete ve dergilerde editörlük yaptı. Üniversite yıllarında Dejavu rock grubuna dahil olmasıyla sayısız festival ve konserlerde yer aldı. Ataşehir Özel Bilgin Anadolu Lisesi’ nde müdür yardımcılığı ve öğretmenlik görevine devam eden sanatçı; İlk solo çalışması: Vakit Dolmadan adlı eserle dinleyicilerle buluştu. Dejavu, Derdiyoklar ve Yusuf Taşkın (Ağır Roman) projelerinde hem proje koordinatörlüğü hem de müzisyen olarak müzik yaşatışına devam ediyor.

(Basın Bülteni)

 

 

Doğan  Yılmaz’ ın “Vakit Dolmadan” Adlı Eseri Şimdi Dijital Müzik Platformlarında! Kınay Production ve Freedom Music etiketiyle  yayınlan Doğan Yılmaz’ın  “Vakit Dolmadan” adlı eseri dinleyicisi ile buluştu. “Vakit Dolmadan” şarkısının söz ve müziğinde Ali Akcan’ ın imzası bulunuyor. Şarkının düzenlemesi Sinan Bilmez tarafından yapıldı. Doğan Yılmaz’a gitar ve bas gitarda Utku Çakmak, kemanlarda ise Üsküdar Yaylı Grubu eşlik etti. Vakit Dolmadan; İnsanların, hayatın hızına kapılıp sevgiden ve aşktan uzaklaşmamaları gerektiğini anlatıyor. Duygusal bir şarkı ve yalnızlığın içinde boğulan insanlara, sevginin ve hayatın ne kadar değerli olduğundan bahsediyor.   Doğan Yılmaz Kimdir? Doğan Yılmaz 1983 yılında Nevşehir’ in Hacıbektaş ilçesinde dünyaya…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*