EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Efza – Son Model Arabesk

Efza – Son Model Arabesk

Efza’dan ‘’Son Model Arabesk’’ müzikseverlerle buluştu.

Geçtiğimiz aylarda ‘’Şairin Kelimeleri’’ isimli şarkısını müzik dünyasıyla tanıştıran Efza, ‘‘Son Model Arabesk’’ isimli yeni çalışmasının sözlerini yazmanın yanı sıra, şarkının bestesini, düzenlemesini ve miksini de bizzat kendi yaptı.

Son Model Arabesk’in masteringi Mehmethan Dişbudak’a, gitar performansı ise Hakan Grey’e ait.

‘’Yeryüzünde var olan şeylerin tümü dinse de, zaman da dursa…  Geriye yalnızlığın, kırıkların ve yaşadıkların kalır’’ cümleleri ise parçanın hikayesini özetliyor.

 

Efza’dan ‘’Son Model Arabesk’’ müzikseverlerle buluştu. Geçtiğimiz aylarda ‘’Şairin Kelimeleri’’ isimli şarkısını müzik dünyasıyla tanıştıran Efza, ‘‘Son Model Arabesk’’ isimli yeni çalışmasının sözlerini yazmanın yanı sıra, şarkının bestesini, düzenlemesini ve miksini de bizzat kendi yaptı. Son Model Arabesk’in masteringi Mehmethan Dişbudak’a, gitar performansı ise Hakan Grey’e ait. ‘’Yeryüzünde var olan şeylerin tümü dinse de, zaman da dursa...  Geriye yalnızlığın, kırıkların ve yaşadıkların kalır’’ cümleleri ise parçanın hikayesini özetliyor.   https://open.spotify.com/track/5lL1QaMHYobq06Oux1kGhQ?si=DToAHWTPQyOVBu19OLn-WQ

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*