EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Ege Çalışkan & Mxhl – Sorun Değil

Ege Çalışkan & Mxhl – Sorun Değil

Ayrı ayrı çalışmalarıyla Trap ve R&B tınıları takip eden, bu alanda başarılı olan iki genç müzisyen Ege Çalışkan ve Mxhl, “Sorun Değil” teklisinde bir araya geldi.

Somnium Records etiketli teklinin söz ve vokali Mxhl, beat ve prodüksiyonu Ege Çalışkan’a aitken, klibin yönetmenliğini aynı zamanda Somnium’u Çalışkan ile birlikte kuran Ali Murat Şeyhoğlu üstleniyor.

Ege Çalışkan ve Mhxl (Bekir Kara), bir araya gelişlerini ve “Sorun Değil”i şu sözlerle anlatıyor:

Ege Çalışkan: Bekir’le uzaktan yaklaşık 1,5 senedir müzik yaparak sıkı bir dostluk kurduk. Kendisinin yaptığı işleri her zaman hayranlıkla takip ettim. Hatta “Breathe A Light” şarkısında da eşlik etme şansım oldu. Bu şarkı ve önümüzdeki şarkılarda birlikte çalıştığımız, bir ikili olabildiğimiz için çok mutluyum.

Mxhl: Benim Ege ile tanışmam Emirhan Çakmak aracılığıyla oldu. “Sonu Yok” üzerine çalışırken yaşadığımız bazı teknik sıkıntıların ardından Emirhan’ın İstanbula gitmesi gerekti ve bu sayede Ege ile iletişimimiz başlamış oldu. Sorun Değil’e gelecek olursak; Ege bana beati yolladığında ameliyat sonrası iyileşme sürecindeydim ve aklıma gelen bir melodi fikrini hemen telefona kaydettim. İyileşme sürecimin ardından vokal kayıtlarını tamamladık ve şarkıya adını verdik. “Sorun Değil” için fotoğraf ve klip çekimi yapmak istiyorduk ve ilk buluşmamız da bu vesile ile gerçekleşmiş oldu. Eğlenceli bir günün ardından şarkının çıkışını beklemeye başladık. Şarkının çevremizce beğenilmesi bizi mutlu etti. Umarım gelecekte daha fazla insana ulaşıp birlikte konserler vermeye başlarız.

 

 

 

 

Ayrı ayrı çalışmalarıyla Trap ve R&B tınıları takip eden, bu alanda başarılı olan iki genç müzisyen Ege Çalışkan ve Mxhl, “Sorun Değil” teklisinde bir araya geldi. Somnium Records etiketli teklinin söz ve vokali Mxhl, beat ve prodüksiyonu Ege Çalışkan’a aitken, klibin yönetmenliğini aynı zamanda Somnium’u Çalışkan ile birlikte kuran Ali Murat Şeyhoğlu üstleniyor. Ege Çalışkan ve Mhxl (Bekir Kara), bir araya gelişlerini ve “Sorun Değil”i şu sözlerle anlatıyor: Ege Çalışkan: Bekir'le uzaktan yaklaşık 1,5 senedir müzik yaparak sıkı bir dostluk kurduk. Kendisinin yaptığı işleri her zaman hayranlıkla takip ettim. Hatta “Breathe A Light” şarkısında da eşlik etme şansım oldu. Bu…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*