EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Elif Yakarcelik – Gibi Geliyor

Elif Yakarcelik – Gibi Geliyor

Elif Yakarçelik’in kısa zamanda büyük beğeni kazanan ikinci albümü “Yalnız Uyuma” albümünden üçüncü klip “Gibi Geliyor” parçasına geldi.

Elif Yakarçelik’in etkileyici yorumuna bu sefer çeşitli ülkelerin şehir kameralarından alınan görüntüler eşlik ediyor. Klipte Roma’dan Hong Kong’a, Prag’dan Las Vegas’a boş sokak ve meydanların çarpıcı görüntüleri yer alıyor. Klibi karantina koşullarında kendi imkanlarıyla hazırlayan sanatçı, dünyanın son günlerdeki durumunu hüzünlü ama bir o kadar da umutlu bakış açısıyla yansıtmak istedi.

Caz, pop ve etnik müziğin etkileyici sentezi ile dikkat çeken “Gibi Geliyor” parçası dinleyicilerle müziğin birleştirici ve iyileştirici gücünü paylaşmayı arzuluyor.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=7ObgYCpPIOQ&feature=emb_title Elif Yakarçelik’in kısa zamanda büyük beğeni kazanan ikinci albümü “Yalnız Uyuma” albümünden üçüncü klip “Gibi Geliyor” parçasına geldi. Elif Yakarçelik’in etkileyici yorumuna bu sefer çeşitli ülkelerin şehir kameralarından alınan görüntüler eşlik ediyor. Klipte Roma’dan Hong Kong’a, Prag’dan Las Vegas’a boş sokak ve meydanların çarpıcı görüntüleri yer alıyor. Klibi karantina koşullarında kendi imkanlarıyla hazırlayan sanatçı, dünyanın son günlerdeki durumunu hüzünlü ama bir o kadar da umutlu bakış açısıyla yansıtmak istedi. Caz, pop ve etnik müziğin etkileyici sentezi ile dikkat çeken “Gibi Geliyor” parçası dinleyicilerle müziğin birleştirici ve iyileştirici gücünü paylaşmayı arzuluyor.   https://open.spotify.com/track/6Pog8E0G0H8dzaXawxV8qa?si=bHLBsnQ6SmmS1XvEBM8Xxw    

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*