EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Emre Akbay – Hiç Kimse (Glasxs Rework)

Emre Akbay – Hiç Kimse (Glasxs Rework)

Emre Akbay’ın ‘Hiç Kimse’ şarkısına Glasxs’ten rework versiyon geldi. Karantina sürecinde üretimlerine devam eden iki müzisyen ortak bir çalışmaya imza attı.

İlk olarak Emre Akbay’ın ‘Düş Kuşu’ albümünde dinlediğimiz şarkı Ege Denizi’nde hayatlarını yitiren mültecileri konu ediyor. Bugün de pandemi sürecinde Ege Denizi’ndeki adalarda mahsur kalan mültecilerin ne yaşadıklarına dair düşüncelere iten şarkının rework çalışmasını Glasxs, Londra’daki evinde tamamladı.

Bağımsız / Independent olarak yayınlanan bu çalışma, tüm platformlarda dinleyiciyle buluşmayı bekliyor.

 

 

 

Emre Akbay'ın 'Hiç Kimse' şarkısına Glasxs'ten rework versiyon geldi. Karantina sürecinde üretimlerine devam eden iki müzisyen ortak bir çalışmaya imza attı. İlk olarak Emre Akbay'ın 'Düş Kuşu' albümünde dinlediğimiz şarkı Ege Denizi'nde hayatlarını yitiren mültecileri konu ediyor. Bugün de pandemi sürecinde Ege Denizi'ndeki adalarda mahsur kalan mültecilerin ne yaşadıklarına dair düşüncelere iten şarkının rework çalışmasını Glasxs, Londra'daki evinde tamamladı. Bağımsız / Independent olarak yayınlanan bu çalışma, tüm platformlarda dinleyiciyle buluşmayı bekliyor.   https://www.youtube.com/watch?v=4rtj85kri8U   https://open.spotify.com/track/3zykBSrKvVw0lAx9eK8zRk?si=bOD8QRrnRze8Ut95Xj4zbA  

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*