EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Emre Berkün – Dipsiz Kuyu

Emre Berkün – Dipsiz Kuyu

Emre Berkün 2011 yılında çıkardığı Yeniden Doğuş isimli albümü sonrası uzun süren sessizliğinin ardından 2020 yılında yeni single şarkısı Dipsiz Kuyu ile tekrar karşımıza çıkıyor. Söz-Müzik ve Düzenlemesi Emre Berkün’e ait olan şarkının kapak illüstrasyonu ise Dora Doğru’ya ait.

7 Eylül 2020 tarihinde tüm dijital platformlarda yerini alan Dipsiz Kuyu, elektronik öğeler ile elektrik gitarın birleştiği, hala içerisinde bulunduğumuz karantina günlerinde ortaya çıkan bir şarkı. Bu dönemde hepimiz kendimizi dipsiz bir kuyunun içerisinde hissetmedik mi?

 

Emre Berkün 2011 yılında çıkardığı Yeniden Doğuş isimli albümü sonrası uzun süren sessizliğinin ardından 2020 yılında yeni single şarkısı Dipsiz Kuyu ile tekrar karşımıza çıkıyor. Söz-Müzik ve Düzenlemesi Emre Berkün'e ait olan şarkının kapak illüstrasyonu ise Dora Doğru'ya ait. 7 Eylül 2020 tarihinde tüm dijital platformlarda yerini alan Dipsiz Kuyu, elektronik öğeler ile elektrik gitarın birleştiği, hala içerisinde bulunduğumuz karantina günlerinde ortaya çıkan bir şarkı. Bu dönemde hepimiz kendimizi dipsiz bir kuyunun içerisinde hissetmedik mi? https://www.youtube.com/watch?v=IIeLVXorm3M&ab_channel=EmreBerk%C3%BCn-Topic https://open.spotify.com/track/1282YhGosazA8iG8bACltG?si=xGJZVb4vSUCLirjuVMIaeg  

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.7 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*