EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Emre Göyçimen – Siyah

Emre Göyçimen – Siyah

Emre Göyçimen’den Karantina Günlerine Enstrümantal Gönderme: “Siyah”

Yerli alternatif müzik piyasasına yeni bir isim daha giriş yaptı. Emre Göyçimen, tamamını mobil programların imkanlarıyla tamamladığı 5 şarkıdan oluşan Siyah adlı EP’sini, dijital platformlarda dinleyicilerle buluşturdu.

Emre, albümün açılış şarkısı olan Siyah’ın hikayesini şöyle anlatıyor:

“İnsanlık olarak kapkaranlık bir dönemden geçiyoruz. Hepimizin içi ,bu güneşli günlerde siyaha boyanmış durumda. Bu şarkı da bana, dinlerken siyah rengin işitsel halini hissettirdi.”

 

Emre Göyçimen'den Karantina Günlerine Enstrümantal Gönderme: "Siyah" Yerli alternatif müzik piyasasına yeni bir isim daha giriş yaptı. Emre Göyçimen, tamamını mobil programların imkanlarıyla tamamladığı 5 şarkıdan oluşan Siyah adlı EP'sini, dijital platformlarda dinleyicilerle buluşturdu. Emre, albümün açılış şarkısı olan Siyah'ın hikayesini şöyle anlatıyor: "İnsanlık olarak kapkaranlık bir dönemden geçiyoruz. Hepimizin içi ,bu güneşli günlerde siyaha boyanmış durumda. Bu şarkı da bana, dinlerken siyah rengin işitsel halini hissettirdi."   https://www.youtube.com/watch?v=lt0KFHpgB8o https://www.youtube.com/watch?v=CaT61As-XpA https://www.youtube.com/watch?v=PfmtgBkqtJU https://open.spotify.com/track/5ByoIOxevXM2tybxP2UOtx?si=Eb_NeFJES1OgihtV6uJxUA

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.47 ( 3 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*