EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Emre Önbayraktar feat. İzel Susam – Giresun

Emre Önbayraktar feat. İzel Susam – Giresun

Emre Önbayraktar’ın İzel Susam ile birlikte seslendirdiği “Giresun” single’ı klibiyle birlikte Ada Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

 

 

Bu güne kadar yaptığım üç albümde de türkü formunda yazdığım şarkılarıma yer vermiştim. “Giresun”, Giresun şehri ile olan ailevi bağlarım sebebi ile 2013 yılının sonlarında “Giresun”a yazdığım bir türkü. Bu sebeple bu türküyü ‘single’ olarak sunmayı uygun gördüm.

Karadeniz şivesini çok güzel yorumladığına inandığım arkadaşım İzel Susam’ın katkısı ile türkünün kendisini bulduğuna inanıyorum. Eğer bu türkü bu kadar etkileyici tınlıyorsa, sebebi İzel Susam’ın kalplere dokunan sesidir.

Emre Önbayraktar

 

Türkülerimiz benim bam telim.

İçinde yetiştiğim kültür,aldığım eğitim dolayısıyla her zaman derinimde,duygu dolu yaşadım, böyle aktarmaya çalıştım o eserleri fakat Karadeniz türkülerinin yeri benim için apayrı. Orada benim için akan suların durduğunu gördüm. Sevmekten ziyade, oralı gibi hissetmek, orayla yaşamak meselesine döndü içimde.

Gerek dinlemekten, gerekse icra etmekten hep keyif aldım. Şimdiyse; söz-müziği müzikal sürecim sırasında bana her daim kulak veren,yol gösteren sevgili dostum Emre Önbayraktar’a ait olan “Giresun” ile karşınızdayım. Umarım kalbinize dokunabilirim. Sizlere keyifli dinlemeler dilerken;

Esere sımsıkı sarılan Ada Müzik ailesine ve tabi ki yüreğinden dökülen seslere,sözlere ortak olabildiğim için, bana bu güzel eserde yer alma fırsatını bana sunduğu için Emre Önbayraktar’a huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum.
Emeği dağlar kadar büyük…

Bu yüzden Giresun’a gelecek tüm alkışlar ona gitsin…

İzel Susam

 

Emre Önbayraktar’ın İzel Susam ile birlikte seslendirdiği “Giresun” single’ı klibiyle birlikte Ada Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.   https://www.youtube.com/watch?v=2Em8v8I6uhg   Bu güne kadar yaptığım üç albümde de türkü formunda yazdığım şarkılarıma yer vermiştim. “Giresun”, Giresun şehri ile olan ailevi bağlarım sebebi ile 2013 yılının sonlarında "Giresun"a yazdığım bir türkü. Bu sebeple bu türküyü ‘single’ olarak sunmayı uygun gördüm. Karadeniz şivesini çok güzel yorumladığına inandığım arkadaşım İzel Susam’ın katkısı ile türkünün kendisini bulduğuna inanıyorum. Eğer bu türkü bu kadar etkileyici tınlıyorsa, sebebi İzel Susam’ın kalplere dokunan sesidir. Emre Önbayraktar   Türkülerimiz benim bam telim. İçinde yetiştiğim kültür,aldığım eğitim dolayısıyla her…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*