EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Ender Çalışkan – Bizi Düşün

Ender Çalışkan – Bizi Düşün

Ender Çalışkan’ın Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan ‘Bizi Düşün’ isimli teklisi müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

İlk albümü “Misafir” ile isminden söz ettiren sanatçının yine aynı albümde yer alan ‘Hayta Sevgilim’ isimli şarkısı ülkemizde ve Yunanistan’da büyük ses getirmiş ve albümün hemen ardından yayınladığı “Gülümseyelim mi” isimli teklisiyle yeniden müzikseverlerin beğenisini toplamıştır. En son yayınladığı ‘Sen Üzülme’ isimli teklisiyle de dijitaldeki yükselişini hala korumaktadır.

Sözü ve müziği sanatçının kendisine ait olan şarkının düzenlemesini Serdar Seçme yaptı. Şarkının video klibinin yönetmenliğini ise Utku Çılgın üstlendi. Güzel görüntülere sahip olan klip İstanbul Arnavutköy’de bir dağ evi ve çevresinde çekildi.

 

 

Ender Çalışkan’ın Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan ‘Bizi Düşün’ isimli teklisi müzikseverlerin beğenisine sunuldu. İlk albümü “Misafir” ile isminden söz ettiren sanatçının yine aynı albümde yer alan ‘Hayta Sevgilim’ isimli şarkısı ülkemizde ve Yunanistan’da büyük ses getirmiş ve albümün hemen ardından yayınladığı "Gülümseyelim mi" isimli teklisiyle yeniden müzikseverlerin beğenisini toplamıştır. En son yayınladığı ‘Sen Üzülme’ isimli teklisiyle de dijitaldeki yükselişini hala korumaktadır. Sözü ve müziği sanatçının kendisine ait olan şarkının düzenlemesini Serdar Seçme yaptı. Şarkının video klibinin yönetmenliğini ise Utku Çılgın üstlendi. Güzel görüntülere sahip olan klip İstanbul Arnavutköy’de bir dağ evi ve çevresinde çekildi.   https://www.youtube.com/watch?v=iqk2MGby3Gc&ab_channel=netdm%C3%BCzik   https://open.spotify.com/track/2WEXveOMCr3kPCmtU9cbSF?si=60afa95781104603

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.7 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*