EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / ULAN – Elefante Unplugged Sessions

ULAN – Elefante Unplugged Sessions

ULAN’ın yeni akustik ve canlı EP’si ELEFANTE UNPLUGGED SESSIONS çıktı!

Volkan Diyaroğlu, Ziya Levent Aybay ve Özgür Öner’den oluşan Türk post rock grubu ULAN, 2015 yılının Nisan ayında Sony Music Türkiye tarafından yayınlanan ilk stüdyo albümü DUA TARLASI ve bu sene yayınladıkları İngilizce LIFE IN VAIN EP’sinden sonra, 14 Temmuz 2016 tarihinde Valencia’da bulunan Estudio Elefante’de kaydettikleri canlı ve akustik performanslarını içeren EP ile karşımıza çıkıyor.

Elefante Unplugged Sessions Ep’de bulunan şarkılar, grubun bu yıl çıkardıkları İngilizce Ep’den “Life in Vain” ve “No Pain” ile grubun ilk albümü DUA TARLASI’nın çıkış parçası “Kaybolduğumda”. ULAN’a bu EP için İspanyol müzisyenler Alex Manzano (davul) ve El Ninho Trompeta (trompet) eşlik ediyor.

ELEFANTE UNPLUGGED SESSIONS EP’sinin görsel kayıtları aynı zamanda Youtube’dan dinleyicilere sunuldu. Videolar İspanyol görsel sanatçı Javier Marisco tarafından yönetildi.

 

 

iTunes

ULAN’ın yeni akustik ve canlı EP'si ELEFANTE UNPLUGGED SESSIONS çıktı! Volkan Diyaroğlu, Ziya Levent Aybay ve Özgür Öner'den oluşan Türk post rock grubu ULAN, 2015 yılının Nisan ayında Sony Music Türkiye tarafından yayınlanan ilk stüdyo albümü DUA TARLASI ve bu sene yayınladıkları İngilizce LIFE IN VAIN EP'sinden sonra, 14 Temmuz 2016 tarihinde Valencia'da bulunan Estudio Elefante'de kaydettikleri canlı ve akustik performanslarını içeren EP ile karşımıza çıkıyor. Elefante Unplugged Sessions Ep'de bulunan şarkılar, grubun bu yıl çıkardıkları İngilizce Ep'den "Life in Vain" ve "No Pain" ile grubun ilk albümü DUA TARLASI'nın çıkış parçası "Kaybolduğumda". ULAN’a bu EP için İspanyol müzisyenler Alex…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.88 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*