EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Erasure’dan “The Neon” Öncesi Göz Kamaştırıcı Bir Çıkış Daha; Nerves of Steel

Erasure’dan “The Neon” Öncesi Göz Kamaştırıcı Bir Çıkış Daha; Nerves of Steel

Efsanevi İngiliz topluluk Erasure’dan “The Neon” Öncesi Göz Kamaştırıcı Bir Çıkış Daha; “Nerves of Steel”

New Wave ve Synthpop türlerinin öncüsü, kariyerinde 35 yılı deviren efsanevi İngiliz topluluk Erasure’ın heyecanla beklenen “The Neon” albümü 21 Ağustos 2020’de Türkiye’de GRGDN Müzik’in temsil ettiği Pias etiketi ile yayınlanacak. Grubun Atlanta’da kaydettiği; 10 şarkıdan oluşan 18. Stüdyo albümü yayınlanmasına gün sayarken heyecan verici bir şarkı daha olan Nerves of Steel video klibi ile birlikte paylaşıldı.

Grubun solisti Andy Bell ‘in favori parçam dediği “Nerves of Steel”in klibinde; RuPaul’s Drag Race’in geçmiş sezonlarında yarışmış drag queenlerle birlikte çalıştılar. Brad Hammer’ın yönetmenliğini üstlendiği video klipte; Raja, Detox, Manila Luzon, Morgan McMichaels, Cheddar Gorgeous gibi drag queenler yer alıyor.

Müzik otoriteleri tarafından ikilinin en iyi işlerinden biri olarak gösterilen “The Neon” zamanın ötesinde pop ritimleri ve capcanlı disko tınılarıyla gerçek pop müziğin ihtişamlı zaferini ilan ediyor.

 

Efsanevi İngiliz topluluk Erasure'dan "The Neon" Öncesi Göz Kamaştırıcı Bir Çıkış Daha; “Nerves of Steel” New Wave ve Synthpop türlerinin öncüsü, kariyerinde 35 yılı deviren efsanevi İngiliz topluluk Erasure’ın heyecanla beklenen “The Neon” albümü 21 Ağustos 2020’de Türkiye’de GRGDN Müzik’in temsil ettiği Pias etiketi ile yayınlanacak. Grubun Atlanta’da kaydettiği; 10 şarkıdan oluşan 18. Stüdyo albümü yayınlanmasına gün sayarken heyecan verici bir şarkı daha olan Nerves of Steel video klibi ile birlikte paylaşıldı. Grubun solisti Andy Bell ‘in favori parçam dediği “Nerves of Steel”in klibinde; RuPaul’s Drag Race’in geçmiş sezonlarında yarışmış drag queenlerle birlikte çalıştılar. Brad Hammer’ın yönetmenliğini üstlendiği video klipte;…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*