EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Erdem Ocak – Düşmemiş Düşler

Erdem Ocak – Düşmemiş Düşler

Erdem Ocak’tan yeni tekli: Düşmemiş Düşler.

O Ses Türkiye’den “House of the Rising Sun” performansıyla tanımaya başladığımız Türk Rock müziğinin puslu sesi olarak anılan Erdem Ocak’ın beşinci teklisi “Düşmemiş Düşler” 30 Ekim itibariyle tüm dijital platformlarda.

Yarışmada yarı finale kadar yükselen Erdem Ocak, programın ardından beste çalışmalarına ağırlık verip 31 Ocak’ta “Uyu” şarkısı ile müzik camiasına giriş yapmıştı. Ardından sırası ile Özgür Ruh, Hoşçakal Ankara ve Yak Yıldızları ile çalışmalarını devam ettirdi. Şimdi de yine hız kesmeden beşinci teklisi “Düşmemiş Düşler” ile karşımızda.

Söz ve müziği Erdem Ocak’a ait olan Düşmemiş Düşler tam bir sonbahar şarkısı diyebiliriz. Akustik tınılar ve soft piyano sesler ile donatılmış bu şarkıda Erdem Ocak, tutunamayan aşıklardan söz ediyor.

Hani deriz ya “ne onunla, ne onsuz…” işte onun hikayesi. Bir yandan psikolog ve müzik terapisti olarak çalışan Erdem Ocak bu şarkıda, mesleğinin de vermiş olduğu tecrübelerden yararlanarak sahip olduklarının değerini bilmeyen birçok insanın, elindekileri kaybettikten sonra değerini anlayıp yaşadığı pişmanlığı anlatıyor.

Mix ve mastering çalışmalarını yine Erdem Ocak’ın üstlendiği şarkının görsel çalışmaları, albüm kapağı ve klip çekimleri ise Ezgi Gül Keskin’in objektifinden yapıldı. Şarkının klibini Erdem Ocak’ın Youtube sayfası üzerinden izleyebilirsiniz.

 

 

 

Erdem Ocak’tan yeni tekli: Düşmemiş Düşler. O Ses Türkiye’den “House of the Rising Sun” performansıyla tanımaya başladığımız Türk Rock müziğinin puslu sesi olarak anılan Erdem Ocak’ın beşinci teklisi “Düşmemiş Düşler” 30 Ekim itibariyle tüm dijital platformlarda. Yarışmada yarı finale kadar yükselen Erdem Ocak, programın ardından beste çalışmalarına ağırlık verip 31 Ocak’ta “Uyu” şarkısı ile müzik camiasına giriş yapmıştı. Ardından sırası ile Özgür Ruh, Hoşçakal Ankara ve Yak Yıldızları ile çalışmalarını devam ettirdi. Şimdi de yine hız kesmeden beşinci teklisi “Düşmemiş Düşler” ile karşımızda. Söz ve müziği Erdem Ocak’a ait olan Düşmemiş Düşler tam bir sonbahar şarkısı diyebiliriz. Akustik tınılar ve soft piyano sesler ile…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*