Anasayfa / SINGLE / EP / Erdem Ocak – Sana Sen Lazımsın

Erdem Ocak – Sana Sen Lazımsın

Erdem Ocak’ın 80’ler Production etiketiyle yayınlanan yeni şarkısı 19 Şubat’ta tüm dijital platformlarda yerini aldı.

“Sana Sen Lazımsın” insanın sahte kalabalıklardan uzakta ve kendisiyle barışık bir şekilde, zorluklarla mücadele ederek kendi gücünün farkına varabileceği temasını işliyor. Uzman Psikolog olan Erdem Ocak, şarkılarını yazarken mesleki gözlemlerinden de faydalanıyor.

Erdem Ocak, 2018-2019 sezonunda 4 jüri üyesini de döndürerek girdiği O Ses Türkiye yarışmasında yarı finale yükselmiş ve ilk single’ı 2020 yılı başlarında yayınlanmıştı.

Görsel tasarımı, Psikolog / Ressam Şeyda Turgut tarafından yapılan “Sana Sen Lazımsın”‘ın lirik videosu da YouTube’da izlenebilir.

 

 

 

Erdem Ocak'ın 80'ler Production etiketiyle yayınlanan yeni şarkısı 19 Şubat'ta tüm dijital platformlarda yerini aldı. "Sana Sen Lazımsın" insanın sahte kalabalıklardan uzakta ve kendisiyle barışık bir şekilde, zorluklarla mücadele ederek kendi gücünün farkına varabileceği temasını işliyor. Uzman Psikolog olan Erdem Ocak, şarkılarını yazarken mesleki gözlemlerinden de faydalanıyor. Erdem Ocak, 2018-2019 sezonunda 4 jüri üyesini de döndürerek girdiği O Ses Türkiye yarışmasında yarı finale yükselmiş ve ilk single'ı 2020 yılı başlarında yayınlanmıştı. Görsel tasarımı, Psikolog / Ressam Şeyda Turgut tarafından yapılan "Sana Sen Lazımsın"'ın lirik videosu da YouTube'da izlenebilir.   https://www.youtube.com/watch?v=FMdmKhbgyWM&ab_channel=MuzikNews   https://open.spotify.com/track/6MpOiuGy2bqndyTcv2Guhz?si=Xq6m0zMxSzWt5YziNdn7wg  

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.75 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*