EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Erdem Ocak – Yak Yıldızları

Erdem Ocak – Yak Yıldızları

Türk Rock’ın puslu sesi olarak bilinen Erdem Ocak 4.single çalışması “Yak Yıldızları” ile karşınızda!

Söz ve müziği kendisine ait olan “Yak Yıldızları” pandemi döneminde yazılmış olup tüm olumsuzluklara, kötü gidişe rağmen direnişi ve umut etmeyi bırakmayıp mücadeleyi konu alan bir şarkı.

Yine pandemi koşullarında ve home studio ortamında kaydedilen şarkının tüm kayıt, mix ve mastering çalışmaları Özgür Çalı tarafından yapıldı. Elektronik müzik ve distortion gitarın birleştiği yeni nesil örneklerinden biri olan Yak Yıldızları, yüksek temposu ile de içinizi kıpır kıpır edecek.

Erdem Ocak yeni çalışmalarına ara vermeksizin devam etmekte iken siz de geceye inat yakın yıldızları.

 

 

Türk Rock'ın puslu sesi olarak bilinen Erdem Ocak 4.single çalışması "Yak Yıldızları" ile karşınızda! Söz ve müziği kendisine ait olan "Yak Yıldızları" pandemi döneminde yazılmış olup tüm olumsuzluklara, kötü gidişe rağmen direnişi ve umut etmeyi bırakmayıp mücadeleyi konu alan bir şarkı. Yine pandemi koşullarında ve home studio ortamında kaydedilen şarkının tüm kayıt, mix ve mastering çalışmaları Özgür Çalı tarafından yapıldı. Elektronik müzik ve distortion gitarın birleştiği yeni nesil örneklerinden biri olan Yak Yıldızları, yüksek temposu ile de içinizi kıpır kıpır edecek. Erdem Ocak yeni çalışmalarına ara vermeksizin devam etmekte iken siz de geceye inat yakın yıldızları.   https://www.youtube.com/watch?v=_VWEgN2-DGw&ab_channel=ErdemOcak-Topic   https://open.spotify.com/track/5S5YOFZhSjeCaCbSgTJi5A?si=Q_RSguDyTMeDWRI7O5ky3A

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*