EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Eski Parayla Bir Milyar – Küllerim İçinde

Eski Parayla Bir Milyar – Küllerim İçinde

Eski Parayla Bir Milyar; müzisyen Günay Olçum’un solo projesinin ismi. Bu bedroom pop projesinin ilk çalışması “Küllerim İçinde” henüz çok yeni yayınlandı ve müzisyen duygularını Müzik Ekspres’s şu cümlelerle anlattı: Uzun zamandır işin mutfağında olup farklı sanatçılarla prodüksiyon, aranje ve mix & mastering çalışmaları yapmaktaydım fakat bu şarkı ile ilk kez kendime bir vokal deneyimi yaratmış oldum. Kendi yolumdaki bu ilk adımımla birlikte arkası kesilmeyecek olan bir anlatımın da fitilini ateşledim. Tıpkı bir terapi süreci gibi asla vazgeçemeyeceğim bir hevesle bu anlatıma devam edeceğim.

Olçum; şarkısının enerjik mi yoksa romantik mi olduğuna bir türlü karar verememiş ve buna dinleyicisinin karar vermesini dilemiş. Şarkının sözleri  Nicelatte imzası taşırken kapak tasarımı da dahil olmak üzere geriye kalan tüm sunumları kendisi hayata geçirmiş.

 

 

 

 

Eski Parayla Bir Milyar; müzisyen Günay Olçum'un solo projesinin ismi. Bu bedroom pop projesinin ilk çalışması "Küllerim İçinde" henüz çok yeni yayınlandı ve müzisyen duygularını Müzik Ekspres's şu cümlelerle anlattı: Uzun zamandır işin mutfağında olup farklı sanatçılarla prodüksiyon, aranje ve mix & mastering çalışmaları yapmaktaydım fakat bu şarkı ile ilk kez kendime bir vokal deneyimi yaratmış oldum. Kendi yolumdaki bu ilk adımımla birlikte arkası kesilmeyecek olan bir anlatımın da fitilini ateşledim. Tıpkı bir terapi süreci gibi asla vazgeçemeyeceğim bir hevesle bu anlatıma devam edeceğim. Olçum; şarkısının enerjik mi yoksa romantik mi olduğuna bir türlü karar verememiş ve buna dinleyicisinin karar…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.65 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*