EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Esra Kayıkçı – Kelebek Orkide

Esra Kayıkçı – Kelebek Orkide

Kayıkçı, içindeki odaları keşfediyor …

Müzisyen Esra Kayıkçı, albüm müjdesini Lin Records etiketi ile çıkardığı ‘Kelebek Orkide’ isimli single çalışmasıyla duyurdu.

Arkeolog ve müzisyen Esra Kayıkçı, yeni single çalışması ‘Kelebek Orkide’ ile içindeki odaları keşfediyor. Single, bir arayış şarkısı olan ‘Kelebek Orkide’ ve yalnızlığı anlatan ‘Sağım Solum Yokluğun’ isimli iki şarkıdan oluşuyor. İki düzenleme de Hakan Kamalı’ya ait. ‘Bozgun Hatıra’ isimli ilk albümünde yalnızca vokalist kimliğiyle öne çıkan Kayıkçı, bu kez aynı zamanda kontrbas’a da hakim.

‘Sağım Solum Yokluğun’ şarkısında basta Esra Kayıkçı, piyanoda Uraz Kıvaner, davulda Fırtına Kıral var. ‘Kelebek Orkide’de ise ewi’de Yahya Dai, bas klarnette Nedim Ulusoy, piyanoda Uraz Kıvaner, kontrbasta Esra Kayıkçı, davulda ise Fırtına Kıral imzası var.

 

Söz: Esra Kayıkçı & Mehmet Karadağ
Müzik: Esra Kayıkçı
Düzenleme: Hakan Kamalı

Yönetmen/Kamera/Kurgu: Emre Durmaz
Sanat Yönetmeni: Buse Kıral

Piyano: Uraz Kıvaner
Kontrbas: Esra Kayıkçı
Davul: Fırtına Kıral
Kayıt: Egemen Özkasnaklı/ Halil İbrahim Işık ( Studio Keyboard-İstanbul)
Miks: Semih Çelik (BAU Studios)
Mastering: Erim Akman (Harem Studios)

 

 

Kayıkçı, içindeki odaları keşfediyor ... Müzisyen Esra Kayıkçı, albüm müjdesini Lin Records etiketi ile çıkardığı ‘Kelebek Orkide’ isimli single çalışmasıyla duyurdu. Arkeolog ve müzisyen Esra Kayıkçı, yeni single çalışması ‘Kelebek Orkide’ ile içindeki odaları keşfediyor. Single, bir arayış şarkısı olan ‘Kelebek Orkide’ ve yalnızlığı anlatan ‘Sağım Solum Yokluğun’ isimli iki şarkıdan oluşuyor. İki düzenleme de Hakan Kamalı’ya ait. ‘Bozgun Hatıra’ isimli ilk albümünde yalnızca vokalist kimliğiyle öne çıkan Kayıkçı, bu kez aynı zamanda kontrbas’a da hakim. ‘Sağım Solum Yokluğun’ şarkısında basta Esra Kayıkçı, piyanoda Uraz Kıvaner, davulda Fırtına Kıral var. ‘Kelebek Orkide’de ise ewi’de Yahya Dai, bas klarnette Nedim Ulusoy,…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*