EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Eureka – Bebek

Eureka – Bebek

Eureka’nın Hip Hop/R&B altyapılı yeni çalışması “Bebek” yüksek enerjisi ve eğlenceli lirikleriyle dinleyenlerin beğenisine sunuldu.

Şarkının altyapısı, sözleri ve aranjesi Eureka, artwork Thefivedollashake, Mix – Master işlemleri ise David More tarafından hazırlanmış.

Eureka şimdiye kadar çıkardığı tüm işlerin altyapısını kendi hazırlamakla beraber “Bebek” 17. single çalışmasıdır. Kendi işleri dışında 60’tan fazla şarkının söz yazarlığını ve prodüktörlüğünü üstlenmiştir.

Eureka yeni parçası “Bebek” Bemolship Music etiketi ile tüm platformlarda yayında.

 

Editörün Notu:

Eureka’nın müziği ile geçen sene tanıştım. Öncesi yaptığı işlere bakmadım ve yolun başında bir müzisyen olduğunu düşünüp bundan sonraki karşılaşmaları beklemek istedim. Sonrası koca bir yıla neredeyse ayda bir şarkı sığdırdığını gördüm. Bir şekilde çok fazla tarzım olmasa da bir sihir vardı onda ve günün olmadık zamanlarında şarkısının bir yerini mırıldanırken buldum kendimi çoğu zaman. Özellikle bu sene yayınladığı “Canım Seni Çekti” bir ara ay içinde en çok dinlediğim şarkı olmuştu mesela. Çok merak ettiğim bir adam, uzun uzun sohbet de etmek istiyorum ki bir “Haftanın Söyleşisi” anlatsın kendini, daha yakından dinleyelim dünyasını mesela diyenler el kaldırsın :) Yeni şarkısı “Bebek” hoş geldi dünyamıza.

Kadri Karahan

 

 

Eureka’nın Hip Hop/R&B altyapılı yeni çalışması “Bebek” yüksek enerjisi ve eğlenceli lirikleriyle dinleyenlerin beğenisine sunuldu. Şarkının altyapısı, sözleri ve aranjesi Eureka, artwork Thefivedollashake, Mix - Master işlemleri ise David More tarafından hazırlanmış. Eureka şimdiye kadar çıkardığı tüm işlerin altyapısını kendi hazırlamakla beraber "Bebek" 17. single çalışmasıdır. Kendi işleri dışında 60'tan fazla şarkının söz yazarlığını ve prodüktörlüğünü üstlenmiştir. Eureka yeni parçası “Bebek” Bemolship Music etiketi ile tüm platformlarda yayında.   Editörün Notu: Eureka'nın müziği ile geçen sene tanıştım. Öncesi yaptığı işlere bakmadım ve yolun başında bir müzisyen olduğunu düşünüp bundan sonraki karşılaşmaları beklemek istedim. Sonrası koca bir yıla neredeyse ayda bir…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*