EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Eureka – Yıldızlar

Eureka – Yıldızlar

Türkçe Rap müziğe yepyeni bir soluk getiren Eureka; yeni single çalışması “Yıldızlar” ile üretkenliğini sürdürüyor. Alternatif rap ve Trapsoul esintileri taşıyan parça güncel soundlar ile harmanlanarak müzikal altyapısı güçlü, dinleyicisinin modunu yükselten bir çalışma olarak dikkat çekiyor.

Şarkının sözleri, altyapı, artwork Eureka imzası taşıyor. Müzik videosu Berkant Yolak, mix master işlemleri ise David More tarafından hazırlandı.

Eureka’nın ““Yıldızlar” adlı single çalışması Bemolship Music etiketi ile dijital platformlarda yayında.

 

 

Türkçe Rap müziğe yepyeni bir soluk getiren Eureka; yeni single çalışması "Yıldızlar" ile üretkenliğini sürdürüyor. Alternatif rap ve Trapsoul esintileri taşıyan parça güncel soundlar ile harmanlanarak müzikal altyapısı güçlü, dinleyicisinin modunu yükselten bir çalışma olarak dikkat çekiyor. Şarkının sözleri, altyapı, artwork Eureka imzası taşıyor. Müzik videosu Berkant Yolak, mix master işlemleri ise David More tarafından hazırlandı. Eureka’nın ““Yıldızlar" adlı single çalışması Bemolship Music etiketi ile dijital platformlarda yayında.   https://www.youtube.com/watch?v=1J4SKQXCIYc&ab_channel=Eureka-Topic   https://open.spotify.com/intl-tr/track/2m2btZwQvzziwYf0g2Ivjp?si=2e00f2d188474bd4

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.07 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*