EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / exradyo – Bir Daha Asla

exradyo – Bir Daha Asla

İstanbul sahnesinin yeni ekiplerinden exradyo yeni şarkısı “Bir Daha Asla” ile tüm dijital platformlarda yerini aldı. SGM Yapım etiketiyle çıkan şarkı gücünü üflemeli enstrümanlardan alan sıkı bir funk/rock şarkısı.

Daha önce çıkardıkları “Adımlarım” teklisinden sonra yoğun bir albüm sürecine giren grup yaklaşık 1 senelik bir çalışma sürecinden sonra 9 şarkılık albümü tamamladı. İçinde “Bir Daha Asla” gibi üflemeli çalgıların olduğu funky ve dinamik şarkılarla beraber mızıka, piyano ve ud gibi değişik renkleri olan şarkılar da barındıran albüm her biri klipli tekliler halinde yayınlanarak albüme tamamlanacak.

Şarkının klibi Sancaktepe’de boş bir depoda grubun solisti ve şarkının yazarı olan Fatih Metin Demirkol yönetmenliğinde çekildi. Grubun performans görüntülerinden oluşan dinamik ve eğlenceli klibin görüntü yönetmenliğini Volkan Çatıkkaş üstlendi.

exradyo:

Fatih Metin Demirkol (Vokal, Gitar)
Muzaffer Uyar (Saksofon, Mızıka, Tuşlu Çalgılar)
Utku Öner (Trombon, Tuşlu Çalgılar)
Atahan Çiftçi (Bas Gitar)
Cemil Can Çolak (Davul)
Özgür Anıl Demir (Gitar)
Emeği Geçenler:
Söz/Müzik: Fatih Metin Demirkol
Düzenleme ve Enstrüman Kayıtları: exradyo
Davul Kayıtları: Anıl Çifter – Stüdyo Jinxx
Mix/Mastering: Bekir Sıtkı Gürcan
Fotoğraflar ve Görsel Tasarım: Fatih Metin Demirkol, Volkan Çatıkkaş

 

 

İstanbul sahnesinin yeni ekiplerinden exradyo yeni şarkısı “Bir Daha Asla” ile tüm dijital platformlarda yerini aldı. SGM Yapım etiketiyle çıkan şarkı gücünü üflemeli enstrümanlardan alan sıkı bir funk/rock şarkısı. Daha önce çıkardıkları “Adımlarım” teklisinden sonra yoğun bir albüm sürecine giren grup yaklaşık 1 senelik bir çalışma sürecinden sonra 9 şarkılık albümü tamamladı. İçinde “Bir Daha Asla” gibi üflemeli çalgıların olduğu funky ve dinamik şarkılarla beraber mızıka, piyano ve ud gibi değişik renkleri olan şarkılar da barındıran albüm her biri klipli tekliler halinde yayınlanarak albüme tamamlanacak. Şarkının klibi Sancaktepe’de boş bir depoda grubun solisti ve şarkının yazarı olan Fatih Metin Demirkol yönetmenliğinde çekildi. Grubun…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.75 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*