EDİTÖRDEN
Ana Sayfa / NOTLAR / Eylül Konserleri
Eylül Konserleri

Eylül Konserleri

01

Erkin Koray / iF Performance Hall
Koliva / Kadıköy Sahne
Emir Ersoy Project Latin Night / Dorock XL
Cem Bekar / Mask Live Music Club

02

Nilüfer Müzik Festivali / Balat Atatürk Ormanı – Bursa
Özdemir Erdoğan ile İkinci Bahar / UNİQ Açıkhava Sahnesi
Baba Zula / Kadıköy Sahne
Deniz Tekin / Nefes Bar – Ankara
Yeni Bi’Fest (Kenan Doğulu & Kibariye) / Küçükçiftlik Park
Dimitri Vegas & Like Mike / Expo 2016 – Antalya

03

BirGün’lük Festival 2016 / Life Park
Cem Adrian / Kadıköy Sahne
Mabel Matiz / İF Performance Hall – Ataşehir
Şenay Lambaoğlu / İzmir  85. Enternasyonal Fuarı
İstanbul Arabesque Project / Dorock XL
İlhan Güryalçın / Mask Live
Zımba / Beyrut Performance

07

Suzan Kardeş / Mask Live
Kalben / Müzik Boğaz’dan Gelir Teknesi

08

Hey Douglas & Kozmonotosman / Müzik Boğaz’dan Gelir Teknesi

09

Elton John / Expo 2016 – Antalya
Moğollar / Kadıköy Sahne
Adamlar / Ooze Venue – İzmir
Sattas / Dorock XL

10

Yüksek Sadakat / Beyrut Performance
Erdem Ergün / Kadıköy Sahne
Can Gox / Dorock XL
Velvet / İF Performance Hall – Ataşehir

11

Burak Demir / Mask Live

12

Ricky Martin / Expo 2016 – Antalya

13

Sertab Erener / Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

14

Pinhani / Bios Bar – İzmir

16

Marsis / Dorock XL
Deniz Tekin / Kadıköy Sahne

17

Burn İstanbul Rooftop Festival 2016 / İstanbul Rooftop
Bülent Ortaçgil / IF Performance Hall – Ataşehir
Manuş Baba / Kadıköy Sahne

18

Şenay Lambaoğlu / Bodrum Pannonica

20

Mercan Dede Secret Tribe feat. Zara & Dzambo Agusev / CRR
Sena Şener / IF Performance Hall

21

Bulutsuzluk Özlemi / Dorock XL
Baba Zula / Akasya Kültür Sanat
Mehmet Erdem / Müzik Boğaz’dan Gelir Teknesi

22

Kurban / İF Performance Hall – Ankara

23

Birsen Tezer / Kadıköy Sahne
Ceylan Ertem / Ooze Venue – İzmir
Cem Adrian / Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Kraak & Smaak / Babylon
Fatma Turgut / Jolly Joker İstanbul
Pinhani / Müzik Boğaz’dan Gelir Teknesi
Six Pack / Mask Live

24

Selda Bağcan & Boom Pam / Babylon
Natacha Atlas & Serkan Çağrı / CRR
Hüsnü Arkan / IF Performance Hall – Ataşehir
Şenay Lambaoğlu / Nardis Jazz Club
Ezginin Günlüğü / Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Çamur / Kadıköy Sahne

25

Kaan Tangöze / Müzik Boğaz’dan Gelir Teknesi
Amsterdam Klezmer Band / Babylon
Battles / Salon İKSV

26

Özdemir Erdoğan / Akasya Kültür Sanat

27

Jehan Barbur / Akasya Kültür Sanat
Göksun Çavdar / Mask Live

28

Yüksek Sadakat / Müzik Boğaz’dan Gelir Teknesi
Kalben / IF Performance Hall – Ankara
Gece / IF Performance Hall – Ataşehir
Açık Seçik Aşk Bandosu – Mask Live

29

Cengiz Özkan / Bornova Açıkhava Tiyatrosu
Athena (Akustik) / Babylon
Jehan Barbur / Salon İKSV

30

İlkay Akkaya / Kadıköy Sahne
Hayko Cepkin / Akasya Kültür Sanat
Şenay Lambaoğlu / Zorlu PSM Drama Sahnesi
Ceylan Ertem / Hayal Kahvesi – Atakent

Sayfa Eylül ayı boyunca güncel tutulacaktır. Konser ve etkinlik bilgileriniz için mail adresimiz: kadrikarahan@gmail.com

01 Erkin Koray / iF Performance Hall Koliva / Kadıköy Sahne Emir Ersoy Project Latin Night / Dorock XL Cem Bekar / Mask Live Music Club — 02 Nilüfer Müzik Festivali / Balat Atatürk Ormanı – Bursa Özdemir Erdoğan ile İkinci Bahar / UNİQ Açıkhava Sahnesi Baba Zula / Kadıköy Sahne Deniz Tekin / Nefes …

Genel Değerlendirme

Ziyaretçinin Değerlendirmesi: 4.95 ( 1 votes)
0

Yorumunuz

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir. *

*

Scroll To Top
X
Threesome