Anasayfa / SINGLE / EP / Eymen Bakım – Nasıl Sarhoş

Eymen Bakım – Nasıl Sarhoş

Eymen Bakım yeni şarkısı ‘’Nasıl Sarhoş’’ u  dinleyicilerinin beğenisine sundu.

Müzisyen Hakkında

Kendisi 2000 yılında doğmuş, daha çok küçükken müziğe ilgisi başlamıştır. 8 yaşında müzikle gitar sayesinde tanışmıştır. Daha sonra astım ve zatürre hastalığına yakalanıp müziğine bir dönem ara vermiştir. Hayatına müzikle devam etme kararını Güzel Sanatlar Lisesini kazanarak almıştır. Güzel Sanatlar Lisesinde piyano, yan flüt, bağlama, bateri, bas gitar enstrümanlarını öğrenmiş enstrüman bilgisini zenginleştirmiştir.

İlk olarak ‘’Nasıl Sarhoş’’ adlı teklisini 2019 yılında çıkarmış, ardından aynı yıl içerisinde sekiz şarkıdan oluşan ‘’Yeryüzü Meleği’’ adlı albümü çıkarmıştır. 2019 yılına tam veda ederken ‘’Git’’ adlı teklisini çıkarmıştır. Biraz ara verdikten sonra 2020 yılının açılışını ‘’Ben Bir Gezginim’’, ‘’Terazi Hep Bana Karşı’’, ‘’Hemen Gidelim’’, ‘’Belki’’ adlı teklilerini çıkarmıştır. Yaklaşık iki yıldır hemen hemen altyapıları hazır olan, üzerine çok çalıştığı ‘’Korkuluk 1’’ ve ‘’Korkuluk 2’’ adlı 5 şarkılık albümünü çıkarmıştır. Proletarya Grubu ile şu anda albüm çalışmalarını da sürdürmektedir.

Ayrıca kendisi bir çok sanatçının projesinde aranjman olarak katkı sağlamıştır. Eymen Bakım şu anda hem aranjman, hem solo kariyeri, hem de grubuyla birlikte hayatına devam etmektedir.

 

 

Eymen Bakım yeni şarkısı ‘’Nasıl Sarhoş’’ u  dinleyicilerinin beğenisine sundu. Müzisyen Hakkında Kendisi 2000 yılında doğmuş, daha çok küçükken müziğe ilgisi başlamıştır. 8 yaşında müzikle gitar sayesinde tanışmıştır. Daha sonra astım ve zatürre hastalığına yakalanıp müziğine bir dönem ara vermiştir. Hayatına müzikle devam etme kararını Güzel Sanatlar Lisesini kazanarak almıştır. Güzel Sanatlar Lisesinde piyano, yan flüt, bağlama, bateri, bas gitar enstrümanlarını öğrenmiş enstrüman bilgisini zenginleştirmiştir. İlk olarak ‘’Nasıl Sarhoş’’ adlı teklisini 2019 yılında çıkarmış, ardından aynı yıl içerisinde sekiz şarkıdan oluşan ‘’Yeryüzü Meleği’’ adlı albümü çıkarmıştır. 2019 yılına tam veda ederken ‘’Git’’ adlı teklisini çıkarmıştır. Biraz ara verdikten sonra 2020 yılının…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.45 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*