EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Ezginin Günlüğü’nden Stüdyo Kayıtlar

Ezginin Günlüğü’nden Stüdyo Kayıtlar

1982 yılında müzik yolculuğuna başlayan ve o günden bugüne müzik dünyasına önemli albümler / şarkılar kazandıran Ezginin Günlüğü, dinleyicileri için sosyal medya sayfalarında canlı performanslar sunmaya hazırlanıyor.

Grubun değişmeyen tek üyesi olan Nadir Göktürk’ü de uzun bir zaman sonra ilk kez stüdyoda göreceğimiz beraberinde de en yeni solist Deniz Sujana ile de ayrıca tanışacağımız bu buluşma için ilk şarkı “Seni Düşünmek Güzel Şey” olarak seçildi. Beraberinde Çağrı Çetinsel, Cafer İşleyen, Can Göktürk, Erkan Gürer ve Levent Bursalı’da ekibin diğer üyeleri olarak performansta yerini aldı.

Nazım Hikmet’in dizelerine Nadir Göktürk’ün getirdiği beste grubun aynı zamanda 1985 yılında yayınladığı ilk albümünde yer almıştı, albüme adını vermişti.

Şarkıyı Müzik Ekspres ekibinden Zeki Çelik görüntüledi.

1982 yılında müzik yolculuğuna başlayan ve o günden bugüne müzik dünyasına önemli albümler / şarkılar kazandıran Ezginin Günlüğü, dinleyicileri için sosyal medya sayfalarında canlı performanslar sunmaya hazırlanıyor. Grubun değişmeyen tek üyesi olan Nadir Göktürk'ü de uzun bir zaman sonra ilk kez stüdyoda göreceğimiz beraberinde de en yeni solist Deniz Sujana ile de ayrıca tanışacağımız bu buluşma için ilk şarkı "Seni Düşünmek Güzel Şey" olarak seçildi. Beraberinde Çağrı Çetinsel, Cafer İşleyen, Can Göktürk, Erkan Gürer ve Levent Bursalı'da ekibin diğer üyeleri olarak performansta yerini aldı. Nazım Hikmet'in dizelerine Nadir Göktürk'ün getirdiği beste grubun aynı zamanda 1985 yılında yayınladığı ilk albümünde yer almıştı, albüme adını vermişti.…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.77 ( 6 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*