EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Faruk Orman – Barking

Faruk Orman – Barking

EDM (Elektronik Dans Müziği) alanının günümüzdeki genç ve başarılı isimlerinden Faruk Orman, Ramz’ın “Barking” şarkısının dans pistlerini harekete geçirecek bir coverı ile karşınızda!

LoudKult etiketiyle yayınlanan ve prodüksiyonunu Faruk Orman ile birlikte Dame Dame’ın üstlendiği teklinin vokalinde ise Orman’ın daha önce de çalıştığı ikili Nito-Onna yer alıyor.

Orman, teklisini şu sözlerle anlatıyor;

“Şarkının başlangıç aşamasında nakaratın akıcılığı beni büyülemişti, bu yüzden aklımdaki fikri gerçeğe dökmem çok uzun sürmedi. Oluşturduğum aranjeyi daha önceden de çalıştığım ve başarılarını yakından takip ettiğim Fransız ikili ‘Nito-Onna’ ya gönderdim. Vokaller bana geldiğinde artık şarkıyı son aşamaya getirmeye hazırdım fakat birkaç şeyin eksik olduğunu düşünüyordum. Bu sırada yine şarkılarını severek dinlediğim Fransız ikili Dame Dame ile iletişime geçtim ve beraber çalışmaya başladık. Bu onlarla olan ilk çalışmam olmasına rağmen aramızdaki iletişim oldukça iyi gelişti. Bu yetenekli ekiplerle çalıştığım için oldukça mutluyum!”

 

 

EDM (Elektronik Dans Müziği) alanının günümüzdeki genç ve başarılı isimlerinden Faruk Orman, Ramz’ın “Barking” şarkısının dans pistlerini harekete geçirecek bir coverı ile karşınızda! LoudKult etiketiyle yayınlanan ve prodüksiyonunu Faruk Orman ile birlikte Dame Dame’ın üstlendiği teklinin vokalinde ise Orman’ın daha önce de çalıştığı ikili Nito-Onna yer alıyor. Orman, teklisini şu sözlerle anlatıyor; “Şarkının başlangıç aşamasında nakaratın akıcılığı beni büyülemişti, bu yüzden aklımdaki fikri gerçeğe dökmem çok uzun sürmedi. Oluşturduğum aranjeyi daha önceden de çalıştığım ve başarılarını yakından takip ettiğim Fransız ikili ‘Nito-Onna’ ya gönderdim. Vokaller bana geldiğinde artık şarkıyı son aşamaya getirmeye hazırdım fakat birkaç şeyin eksik olduğunu düşünüyordum. Bu…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*