Anasayfa / SINGLE / EP / Fatih Çölgeçen – Deniz Parıltıya

Fatih Çölgeçen – Deniz Parıltıya

Şarkı söylemeye üniversite yıllarında başlayan Fatih Çölgeçen, 2016 – 2017 yıllarında BAU Studio’sunda albüm kayıt süreçlerinde kayıt asistanlığı yapmış ve back vokallik tecrübelerini yaşamıştır.

2016 Ağustos ayında yayınladığı “Taş Parçaları” isimli ilk stüdyo çalışması ile kendi şarkılarını da paylaşmaya başlayan Fatih Çölgeçen, müziği kendini ifade etme biçimi olarak görmektedir. 2018 yılında iki adet resmi single çalışmasını yayınlamıştır; “Rüyamda Ne Gördün” ile “Limbo” isimli single çalışmaları tüm dijital platformlarda yerini almış ve dinleyenleri ile buluşmuştur.

ve 2019 yılının ilk ayında “Deniz Parıltıya” isimli tekli çalışmasını sevenlerine sunan müzisyen, halen beste çalışmalarına devam ettiği kendi şarkılarının yanı sıra uyarlama yorumlarla da müzikal faaliyetlerine devam etmekte ve sosyal medyayı da sevenleriyle buluşma aracı olarak aktif şekilde kullanmaktadır.

 

Söz & Müzik: Fatih Çölgeçen
Düzenleme: Şenol Coşkun

Piano & Synth: Şenol Coşkun
Görsel: Aylin Tunç
Kapak Tasarımı: Cemre Efe

 

Şarkı söylemeye üniversite yıllarında başlayan Fatih Çölgeçen, 2016 - 2017 yıllarında BAU Studio’sunda albüm kayıt süreçlerinde kayıt asistanlığı yapmış ve back vokallik tecrübelerini yaşamıştır. 2016 Ağustos ayında yayınladığı "Taş Parçaları" isimli ilk stüdyo çalışması ile kendi şarkılarını da paylaşmaya başlayan Fatih Çölgeçen, müziği kendini ifade etme biçimi olarak görmektedir. 2018 yılında iki adet resmi single çalışmasını yayınlamıştır; "Rüyamda Ne Gördün" ile “Limbo” isimli single çalışmaları tüm dijital platformlarda yerini almış ve dinleyenleri ile buluşmuştur. ve 2019 yılının ilk ayında "Deniz Parıltıya" isimli tekli çalışmasını sevenlerine sunan müzisyen, halen beste çalışmalarına devam ettiği kendi şarkılarının yanı sıra uyarlama yorumlarla da müzikal…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*