EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Faydalı İşler Akademisi’nden Rock’n Aid Vol.3

Faydalı İşler Akademisi’nden Rock’n Aid Vol.3

Eğitim için kalem kitap defter olmakla başlamıştık, yaşam umudu olmak için oyuncaklar olarak devam ettik, şimdi yine eğitim için iş başındayız. Bu sefer doğuda okullarına giderken gelecek umutlarımız üşümesinler diye mont oluyoruz, kazak, kaban ve bot oluyoruz!

ROCK N’ AID VOL. 3’te yine yeniden birlik oluyor ve harekete geçiyoruz!

Eğitim alabilmek, okuyabilmek için metrelerce karda, suda çamurda yalın ayak okullarına gitmeye çalışan küçük umut ışıklarımızı en azından bir nebze daha rahat gidip gelebilmeleri adına, az kullanılmış veya hiç kullanılmamış ayakkabı, bot, mont, kaban, kazak vb. kışlık giyecekleri getirebilir veya yeni alabilirsiniz.

15.01.2019’da Dorock XL Kadıköy’de birbirinden efsane sanatçılarımız ile ortalığı yine iyi bir amaç uğruna sallıyoruz!

FİA kâr amacı gütmeyen & para yardımı toplanmayan, elle tutulur gözle görülür yardımı amaçlayan bir yardım kuruluşudur.

Etkinliğe katılım için bilet satışı olmamakla birlikte sadece etkinlik amacında belirtilen ihtiyaçları getirerek giriş sağlayabilirsiniz.

Geleceğin inşasına bizlerle birlikte birer tuğla eklemek isteyen, katkı sağlamak isteyen herkesi etkinliğimize bekliyoruz.

 

 

Eğitim için kalem kitap defter olmakla başlamıştık, yaşam umudu olmak için oyuncaklar olarak devam ettik, şimdi yine eğitim için iş başındayız. Bu sefer doğuda okullarına giderken gelecek umutlarımız üşümesinler diye mont oluyoruz, kazak, kaban ve bot oluyoruz! ROCK N’ AID VOL. 3’te yine yeniden birlik oluyor ve harekete geçiyoruz! Eğitim alabilmek, okuyabilmek için metrelerce karda, suda çamurda yalın ayak okullarına gitmeye çalışan küçük umut ışıklarımızı en azından bir nebze daha rahat gidip gelebilmeleri adına, az kullanılmış veya hiç kullanılmamış ayakkabı, bot, mont, kaban, kazak vb. kışlık giyecekleri getirebilir veya yeni alabilirsiniz. 15.01.2019’da Dorock XL Kadıköy’de birbirinden efsane sanatçılarımız ile ortalığı…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*