EDİTÖRDEN
Anasayfa / Genç Ekspres / Genç Ekspres – Mustafa Uzun / Lil Owlin / Ezgi Gergin & Bey / Aca & Nox

Genç Ekspres – Mustafa Uzun / Lil Owlin / Ezgi Gergin & Bey / Aca & Nox

Mustafa Uzun – Uyandım Rüyalara

“Uyandım Rüyalara” isimli geçtiğimiz Ağustos ayında yayımlanan ilk teklisi ”Melek” ile hayatımıza giren Mustafa Uzun, Garaj Müzik etiketli 2’nci single çalışması ”Uyandım Rüyalara” ile tekrar karşımızda.

”Uyandım Rüyalara” Descartes’in modern felsefeye girişte sorduğu önemli soruyu ele alıyor ”yoksa her şey bir rüya mı?”

Söz ve müziği Mustafa Uzun’a, düzenlemesi Mustafa Uzun ve Şahıs’a ait şarkının kapak tasarımını ve klip yönetmenliğini  de Mustafa Uzun üstleniyor.

 

 

 

Lil Owlin – Naber

Pop punk/punk rock gibi Türkiye’de çok fazla örneği olmayan tarzıyla dikkat çeken Lil Owlin yeni single çalışması “Naber”i Garaj Müzik etiketiyle yayımladı.

Lil Owlin, aklındaki, kalbindeki ve bedenindeki ona zarar veren tüm karanlık etkenlerden arınışını “Naber” ile anlatıyor.

Şarkının söz ve müziği Lil Owlin’e, prodüksiyonu Frozen Clouds, Kum, Ani gibi sanatçı ve gruplardan tanıdığımız Luca Fritz’e ait.

 

 

 

Ezgi Gergin & BEY – Uyandım

Ezgi Gergin, BEY ile birlikte seslendirdiği “Uyandım” adlı yepyeni şarkısıyla yayında.

“Küf”, “Görmem Lazım” ve “Herkes Yolunda” gibi şarkılarıyla tanınan Ezgi Gergin, kariyerinin dördüncü şarkısı için tüm hazırlıklarını tamamladı.

Sözü ve müziği Yuno Space ve BEY’e ait olan şarkının düzenlemesi de BEY tarafından yapıldı. Yönetmen koltuğunda ise VASSO var.

 

 

 

Aca & Nox – HARD

Aca ve Nox’un işbirliği yaptıkları yeni çalışmaları HARD müzik listelerine hızlı bir giriş yaptı. Müzikseverlerin büyük ilgi gösterdiği çalışma, kanınızı kaynatıyor. Dans etme isteği uyandıran şarkı ismi gibi gayet sert bir yapıda.

Türkçe rap müziğin yetenekli isimlerinden ACA, Nox ile yaptığı ortak çalışmada türkçe rap müziğin en güncel sounlarını kullanarak şarkıyı harmanlamış. Synt, bas seslerinin yoğun kullanıldığı şarkı ACA ve Nox’un harika vokalleri ile dinleyicilere lezzetli bir müzik yolculuğu sunuyor.

ACA ve Nox’un “HARD” adlı single çalışması Salt Music Company etiketi ile dijital platformlarda yayında.

 

 

Mustafa Uzun - Uyandım Rüyalara “Uyandım Rüyalara” isimli geçtiğimiz Ağustos ayında yayımlanan ilk teklisi ''Melek'' ile hayatımıza giren Mustafa Uzun, Garaj Müzik etiketli 2’nci single çalışması ''Uyandım Rüyalara'' ile tekrar karşımızda. ''Uyandım Rüyalara'' Descartes'in modern felsefeye girişte sorduğu önemli soruyu ele alıyor ''yoksa her şey bir rüya mı?'' Söz ve müziği Mustafa Uzun’a, düzenlemesi Mustafa Uzun ve Şahıs’a ait şarkının kapak tasarımını ve klip yönetmenliğini  de Mustafa Uzun üstleniyor.   https://www.youtube.com/watch?v=dNcdm6ed-go&ab_channel=MustafaUzun   https://open.spotify.com/track/1vWE0GPuVSFu5yRGhPNqIk?si=74ba06a5a6284760   Lil Owlin - Naber Pop punk/punk rock gibi Türkiye’de çok fazla örneği olmayan tarzıyla dikkat çeken Lil Owlin yeni single çalışması “Naber”i Garaj Müzik etiketiyle yayımladı. Lil…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*