EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Gizem Berk feat. Cem Adrian – Beni Kalbinden Çıkarma / ADA Müzik

Gizem Berk feat. Cem Adrian – Beni Kalbinden Çıkarma / ADA Müzik

 

2015 ‘in Nisan ayında çıkarttığı ikinci solo albümü “Elimi Bırakma” ile dinleyiciyle yeniden buluşan Gizem Berk, şimdi ise ‘’Beni Kalbinden Çıkarma’’ adlı yepyeni single’ını klibiyle birlikte müzikseverlerin beğenisine sunuyor.
Söz ve müziği kendisine ait olan “Beni Kalbinden Çıkarma” isimli bu çalışmasında Gizem Berk’e Cem Adrian eşlik ediyor. Düzenlemesi Cem Adrian ve Erkan Tatoğlu tarafından yapılan parçanın klip yönetmenliğini Erkan Tatoğlu, sanat yönetmenliğini ise Hümeyra Uçan üstlendi.

 

iTunes
  2015 ‘in Nisan ayında çıkarttığı ikinci solo albümü “Elimi Bırakma” ile dinleyiciyle yeniden buluşan Gizem Berk, şimdi ise ‘’Beni Kalbinden Çıkarma’’ adlı yepyeni single’ını klibiyle birlikte müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Söz ve müziği kendisine ait olan "Beni Kalbinden Çıkarma" isimli bu çalışmasında Gizem Berk’e Cem Adrian eşlik ediyor. Düzenlemesi Cem Adrian ve Erkan Tatoğlu tarafından yapılan parçanın klip yönetmenliğini Erkan Tatoğlu, sanat yönetmenliğini ise Hümeyra Uçan üstlendi.   https://www.youtube.com/watch?v=aZ-gP-eKcX0

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.83 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*