EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Gökçe Kırgız – Eylül

Gökçe Kırgız – Eylül

Türk pop müziğinin başarılı ismi Gökçe Kırgız, 13. single  çalışması Eylül ile müzikseverlerle buluşuyor.

Sözleri Ferhat Yaşrin ‘e, bestesi ve aranjesi Esad Fidan’a ait listeleri zorlayacak olan şarkının klibini ise Mustafa Özen çekti. Şarkının kapak çekimleri Halil Güzel tarafından gerçekleştirildi.

Gökçe Kırgız; “Herkesin uğursuz dediği 13 sayısı benim uğurlu sayım olduğu için bu şarkıya daha çok güveniyorum. Hayatta olumsuz negatif olan şeyleri pozitife çevirmemiz lazım” diyerek şarkısına olan inancını dile getirdi.

Gökçe Kırgız’ın “Eylül” isimli teklisi 16 Eylül’de DMC etiketi ile tüm dijital platformlarda, klibi ise NetD kanalında yayında.

 

 

 

Türk pop müziğinin başarılı ismi Gökçe Kırgız, 13. single  çalışması Eylül ile müzikseverlerle buluşuyor. Sözleri Ferhat Yaşrin 'e, bestesi ve aranjesi Esad Fidan'a ait listeleri zorlayacak olan şarkının klibini ise Mustafa Özen çekti. Şarkının kapak çekimleri Halil Güzel tarafından gerçekleştirildi. Gökçe Kırgız; "Herkesin uğursuz dediği 13 sayısı benim uğurlu sayım olduğu için bu şarkıya daha çok güveniyorum. Hayatta olumsuz negatif olan şeyleri pozitife çevirmemiz lazım" diyerek şarkısına olan inancını dile getirdi. Gökçe Kırgız'ın “Eylül” isimli teklisi 16 Eylül'de DMC etiketi ile tüm dijital platformlarda, klibi ise NetD kanalında yayında.   https://www.youtube.com/watch?v=-OD9K9Akp5w&ab_channel=netdm%C3%BCzik   https://open.spotify.com/track/1UlboRWopCj2LHnU6XGQEA?si=291ad690fb834d29  

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*