EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Gökhan Sayhan – Aşk Hep Var

Gökhan Sayhan – Aşk Hep Var

Gökhan Sayhan’dan iddialı tekli: Aşk Hep Var.

Giderim Dönmem, Tutsunlar şarkıları ile başarısını ispatlayan Gökhan Sayhan; yeni teklisi ile yine damga vuracak. Arpej yapım etiketiyle digital platformlarda buluşacak olan “Aşk Hep Var” ile Gökhan Sayhan besteci ve yorumcu  kimliğindeki  iddiasını koruyor.

1999 yılında İzmir’de, Ege Bölgesi genelinde düzenlenen bir ses yarışmasına katılarak birincilik alan ve profesyonel müzik hayatına 2000 yılında başlayan Gökhan Sayhan, daha önce de “Giderim, Dönmem”, “Tutsunlar” isimli tekli çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekmişti. Gökhan Sayhan’ın üçüncü tekli çalışması “Aşk Hep Var” digital platformlarda dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.  Dikkat çeken parçanın söz ve müziği yine Gökhan Sayhan’a, aranjesi ise Yılmaz Şallıel’e ait.

Romantik şarkıları ile dikkat çeken genç sanatçı “Aşk Hep Var” parçasını “Bazen insan susar, aşk konuşur. Her sessizliğin bir sonu var, çünkü Aşk hep var.” diye ifade ediyor. Gökhan Palas’ın yönetmenliğini yaptığı klipte iki sevgilinin soyut ilişkileri anlatıldı.

 

Hakkında:

Gökhan Sayhan, 1999 yılında İzmir’de, Ege Bölgesi genelinde düzenlenen bir ses yarışmasına katılarak aldığı birincilik ile profesyonel müzik hayatı başlamış oldu. ! 2000 yılında 9 Eylül Üniversitesi’nde Batı Müziği üzerine şan eğitimi aldı. 2001-2002 yıllarında eğitimine Müfit Bayraşa’dan pop müzik üzerine şan eğitimi alarak devam etti. 2003 yılında Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’ne başladı; fakat müziği bırakmadı. 2004 yılında İstanbul’a gelerek, Gül Sabar ile tanıştı ve şan eğitimini sürdürdü. Tüm bu süreler boyunca İzmir ve İstanbul’da birçok mekanda sahne aldı. Aynı zamanda 1988 yılında başladığı yüzme sporuna, daha sonraki dönemlerde milli yüzücü olarak devam etti. Müzikten arta kalan zamanlarda çok sevdiği yüzme sporuna yakınlığını sürdürüyor.

 

Gökhan Sayhan’dan iddialı tekli: Aşk Hep Var. Giderim Dönmem, Tutsunlar şarkıları ile başarısını ispatlayan Gökhan Sayhan; yeni teklisi ile yine damga vuracak. Arpej yapım etiketiyle digital platformlarda buluşacak olan “Aşk Hep Var” ile Gökhan Sayhan besteci ve yorumcu  kimliğindeki  iddiasını koruyor. 1999 yılında İzmir’de, Ege Bölgesi genelinde düzenlenen bir ses yarışmasına katılarak birincilik alan ve profesyonel müzik hayatına 2000 yılında başlayan Gökhan Sayhan, daha önce de “Giderim, Dönmem”, “Tutsunlar” isimli tekli çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekmişti. Gökhan Sayhan’ın üçüncü tekli çalışması “Aşk Hep Var” digital platformlarda dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.  Dikkat çeken parçanın söz ve müziği yine Gökhan Sayhan’a, aranjesi…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.55 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*