EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Gökhan Sayhan – Rengin Mevsimin Adı

Gökhan Sayhan – Rengin Mevsimin Adı

Kış günü bir anda yaza geri dönmek ister misiniz?

Gökhan Sayhan’dan yepyeni tekli …

Gökhan Sayhan “Rengin Mevsimin Adı” teklisi ile yazı yeniden yaşatıyor …

 

2018 yılında çıkardığı “El Kadar Çocuk” şarkısından beri dinleyenleri tarafından yeni şarkısı merakla beklenen Gökhan Sayhan yepyeni teklisi “Rengin Mevsimin Adı” ile dinleyicileri ile buluştu.

15 Kasım tarihinde tüm dijital mecralardan yayınlananan “Rengin Mevsimin Adı” şarkısı ve klibinde Sayhan etkileyici ses rengi ile bizi yaza geri götürüyor. Söz ve müziği diğer tüm şarkıları gibi kendine ait olan şarkıcı “Rengin Mevsimin Adı” için “dinleyenler bu şarkımda Ege kokusu hissedecektir” diyerek türkçe pop şarkısı için oldukça heyecanlı olduğunu belirtiyor.

“Rengin Mevsimin Adı” diğer çalışmalarındaki gibi usta aranjör Tansel Doğanay tarafından düzenlendi ve klibine Gökhan Sayhan kendisi imza attı.

Soğuk kış günlerinin başlangıcında sizleri ayaz ve Ege’ye götürecek “Rengin Mevsimin Adı” Spotify, Itunes, Youtube, Deezer vb. tüm mecralarda.

 

Kış günü bir anda yaza geri dönmek ister misiniz? Gökhan Sayhan'dan yepyeni tekli ... Gökhan Sayhan "Rengin Mevsimin Adı" teklisi ile yazı yeniden yaşatıyor ...   2018 yılında çıkardığı “El Kadar Çocuk” şarkısından beri dinleyenleri tarafından yeni şarkısı merakla beklenen Gökhan Sayhan yepyeni teklisi “Rengin Mevsimin Adı” ile dinleyicileri ile buluştu. 15 Kasım tarihinde tüm dijital mecralardan yayınlananan "Rengin Mevsimin Adı" şarkısı ve klibinde Sayhan etkileyici ses rengi ile bizi yaza geri götürüyor. Söz ve müziği diğer tüm şarkıları gibi kendine ait olan şarkıcı “Rengin Mevsimin Adı” için “dinleyenler bu şarkımda Ege kokusu hissedecektir” diyerek türkçe pop şarkısı için oldukça…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.75 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*