EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Görkem Velioğlu – Hiçe Hiçe

Görkem Velioğlu – Hiçe Hiçe

Görkem Velioğlu, alternatif-pop tınılı yeni teklisi  “Hiçe Hiç” ile yolculuğunu sürdürüyor.

Müziğin eğitiminden gelen ve korolarda, solist olarak sahnelerde ve yarışmalarda yer alan, Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi ses eğitimi bölümünü bitiren Görkem Velioğlu, alternatif-pop tınılı ilk teklisi “Kül” ile dinleyicilerin beğenisini kazandıktan sonra bu sefer yeni teklisi “Hiçe Hiçe” ile yolculuğunu sürdürüyor!

Bağımsız olarak yayınlanan teklinin sözü ve müziği Velioğlu’na, düzenlemesi ise ilk teklide olduğu gibi Burak Bedirli’ye ait. Package Studio’da kaydedilen teklide Mustafa Zeybek’in flütü dışındaki enstrümanlar Bedirli tarafından çalındı. Ali Sarı’nın çektiği fotoğrafın kapak tasarımı ise Kadir Mert Uyanık tarafından yapıldı.

 

 

 

 

Görkem Velioğlu, alternatif-pop tınılı yeni teklisi  "Hiçe Hiç" ile yolculuğunu sürdürüyor. Müziğin eğitiminden gelen ve korolarda, solist olarak sahnelerde ve yarışmalarda yer alan, Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi ses eğitimi bölümünü bitiren Görkem Velioğlu, alternatif-pop tınılı ilk teklisi “Kül” ile dinleyicilerin beğenisini kazandıktan sonra bu sefer yeni teklisi “Hiçe Hiçe” ile yolculuğunu sürdürüyor! Bağımsız olarak yayınlanan teklinin sözü ve müziği Velioğlu’na, düzenlemesi ise ilk teklide olduğu gibi Burak Bedirli’ye ait. Package Studio’da kaydedilen teklide Mustafa Zeybek’in flütü dışındaki enstrümanlar Bedirli tarafından çalındı. Ali Sarı’nın çektiği fotoğrafın kapak tasarımı ise Kadir Mert Uyanık tarafından yapıldı.   https://www.youtube.com/watch?v=l0J0Wna8z4c&ab_channel=G%C3%B6rkemVelio%C4%9Flu   https://open.spotify.com/track/0xkQsf61treS2ITiYElqfV?si=d829912dd6f548be…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*