EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Güler Özince – Zihnimin Odaları

Güler Özince – Zihnimin Odaları

“Merkür Retrosu”, “Öyle Olsa”, “Bulurum Yolumu” gibi şarkılarıyla geniş kitlelere ulaşan yeni nesil besteci ve söz yazarı Güler Özince; tüm söz & müzikleri kendisine ait; güncel olayları ve içsel durumlarını anlattığı, her biri bambaşka hissiyatla düzenlenen 8 şarkıdan oluşan “Zihnimin Odaları” albümünü müzikseverlerle buluşturdu.

Düzenlemelerin Güler Özince ve Batuhan Çaylak’a ait olduğu albümün, elektrik gitarları Emre Tankal’a mixleri ise Erim Arkman’a ait.

Sanatçı; son sekiz yılda yaptığı bestelerden oluşan albümünde dinleyicisini; her birimizin zihninin odalarına hapsolduğu pandemi sürecinde dünyanın etrafında renkli bir tur atmaya davet ediyor.

Umut ve huzur dolu şarkılardan oluşan Zihnimin Odaları; Bossa, Gipsy, Latin, Samba, Jazz, Hicaz gibi birbirinden farklı türleri ustalıklı bir araya getiriyor.

 

Hüznü şenlendiren (Bir nev-i Bitter Sweet:)) şarkılardan oluşan “Zihnimin Odaları”nın Jinxx Production, Miam Stüdyoları ve HaremS Müzik Stüdyo’da gerçekleşen kayıtları pandemi dolayısıyla bir yıl sürede tamamlandı.

 

Zihnimin Odaları

Tüm Söz & Müzikler: Güler Özince

Düzenlemeler: Güler Özince & Batuhan Çaylak

Akustik & Elektrik Gitar: Emre Tankal

Klasik & Akustik Gitar, Saksafon & Piano : Batuhan Çaylak

Akustik Gitar: Erkan Zeki Ar

Davullar: Mehmetali Şimayli

Bas Gitar: Furkan Arınkal, Evren Arkman & Anıl Çifter

Trompet: Onurcan Çağatay & Efe Gazi

Perküsyon: Nihal Saruhanlı ve Kerem Sefil:

Mix: Erim Arkman

Master: Evren Arkman

Kayıtlar: Ozan Türkan (Miam) / Mert Yüksel : ( Harems) / Anıl Çifter: ( Jinxx Production)

 

 

 

“Merkür Retrosu”, “Öyle Olsa”, “Bulurum Yolumu” gibi şarkılarıyla geniş kitlelere ulaşan yeni nesil besteci ve söz yazarı Güler Özince; tüm söz & müzikleri kendisine ait; güncel olayları ve içsel durumlarını anlattığı, her biri bambaşka hissiyatla düzenlenen 8 şarkıdan oluşan “Zihnimin Odaları” albümünü müzikseverlerle buluşturdu. Düzenlemelerin Güler Özince ve Batuhan Çaylak’a ait olduğu albümün, elektrik gitarları Emre Tankal’a mixleri ise Erim Arkman’a ait. Sanatçı; son sekiz yılda yaptığı bestelerden oluşan albümünde dinleyicisini; her birimizin zihninin odalarına hapsolduğu pandemi sürecinde dünyanın etrafında renkli bir tur atmaya davet ediyor. Umut ve huzur dolu şarkılardan oluşan Zihnimin Odaları; Bossa, Gipsy, Latin, Samba, Jazz, Hicaz…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*