EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Güvenç Dağüstün – Saki

Güvenç Dağüstün – Saki

 

Güvenç Dağüstün’ün yeni teklisi “Saki” Ada Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Dağüstün, bu yeni şarkı ile ilgili şunları söylüyor:

“Saki Çimen bir gün bana müziğini verdi. O müzik benimle birlikte iki yıla yakın dolaştı; tek sözcük yazamadım üzerine. Şebnem Sungur’u tanıdığımda müziği hiç düşünmeden ona götürdüm. İki gün sonra bu sözlerle geldi. Şarkının adını ise “Saki” koymuştu Şebnem; oysa ona söylememiştim bile bestecisinin kim olduğunu. Bu harika rastlantıyı şarkının karşısına hem doğru insanların çıkması izledi. Burçin Büke düzenledi ve piyano çaldı. Hüsnü Şenlendirici klarnetiyle mükemmel bir katkı sağladı. Hem onlara hem aşağıda gururla adlarını paylaştığım tüm ekibime minnettarım. Şarkı artık dinleyicinin. Umarım sizler de seversiniz.”

Bu çalışmaya emeği geçen isimler; 1. Keman: Esen Kıvrak, 2. Keman: Özgür Baskın, Viyola: Efdal Altun, Viyolonsel: Çağ Erçağ, Kontrbas: Baran Say, Davul: Berke Özgümüş, Kayıt: Adham Farid (Babajim Istanbul Studios), Miks – Mastering: Özgür Özkan Mete – İhsan Apçı (Ada Müzik), Prodüktör: Güvenç Dağüstün (Ada Müzik)

Yönetmenliğini Serhat Akinan’ın yaptığı video klip  Youtube NetD Müzik kanalında yayında. Kameralarda Hüseyin Büyükgezici, Serhat Akinan, Güneş Duru, Güvenç Dağüstün yer aldı, Kurgu ise Emel Keleşoğlu tarafından yapıldı.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=TEKIvVh3vs4&ab_channel=netdm%C3%BCzik   Güvenç Dağüstün’ün yeni teklisi “Saki” Ada Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı. Dağüstün, bu yeni şarkı ile ilgili şunları söylüyor: “Saki Çimen bir gün bana müziğini verdi. O müzik benimle birlikte iki yıla yakın dolaştı; tek sözcük yazamadım üzerine. Şebnem Sungur’u tanıdığımda müziği hiç düşünmeden ona götürdüm. İki gün sonra bu sözlerle geldi. Şarkının adını ise “Saki” koymuştu Şebnem; oysa ona söylememiştim bile bestecisinin kim olduğunu. Bu harika rastlantıyı şarkının karşısına hem doğru insanların çıkması izledi. Burçin Büke düzenledi ve piyano çaldı. Hüsnü Şenlendirici klarnetiyle mükemmel bir katkı sağladı. Hem onlara hem aşağıda gururla adlarını paylaştığım tüm ekibime…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.2 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*