EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Hakan Dedeler – Çamdan Sakız Akıyor

Hakan Dedeler – Çamdan Sakız Akıyor

Ses ve tanbur Sanatçısı Hakan Dedeler yeni single çalışması “Çamdan Sakız Akıyor” (Elbistan Türküsü) ile müzikseverlere ve hemşehrilerine selam ediyor.

Anadolu’muzun yapıtaşı olan geleneksel kültürümüzün en önemli öğeleri kuşkusuz türkülerimizdir. Türkülerimizin izini sürerek yolculuk etmeye devam eden sanatçı memleketi Elbistan yöresinin en belirgin türkülerinden olan “Çamdan Sakız Akıyor”u sesi ve tanbur’u ile tekli olarak seslendirdi. Çamdan Sakız Akıyor’ türküsünün düzenlemesi Erdinç Şenyaylar miks ve mastering’ i Tezcan Erol tarafından yapıldı.

 

 

 

Ses ve tanbur Sanatçısı Hakan Dedeler yeni single çalışması "Çamdan Sakız Akıyor" (Elbistan Türküsü) ile müzikseverlere ve hemşehrilerine selam ediyor. Anadolu’muzun yapıtaşı olan geleneksel kültürümüzün en önemli öğeleri kuşkusuz türkülerimizdir. Türkülerimizin izini sürerek yolculuk etmeye devam eden sanatçı memleketi Elbistan yöresinin en belirgin türkülerinden olan "Çamdan Sakız Akıyor"u sesi ve tanbur’u ile tekli olarak seslendirdi. Çamdan Sakız Akıyor’ türküsünün düzenlemesi Erdinç Şenyaylar miks ve mastering’ i Tezcan Erol tarafından yapıldı.   https://www.youtube.com/watch?v=nJR3_u50-XI&ab_channel=VariousArtists-Topic   https://open.spotify.com/track/3SRKO2vhazZclSC5BkBmrG?si=b0a5e85cbc8347c1  

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*