EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Hakan Tuna – Sevdiğim

Hakan Tuna – Sevdiğim

Hakan Tuna doğma büyüme Londralı bir müzisyen. İlk albümü 2004 yılında Türkiye’de piyasaya çıktı ve o zaman için Türkiye’de uzun yıllardır plak olarak yayınlanan ilk albüm olarak dikkat çekti ve müzik eleştirmenlerinden harika yorumlar aldı.

Hakan Tuna’nın 4 şarkılık yeni bir EP’si Eylül ayında yayınlanacak, yıl sonunda ise yepyeni bir albüm gelecek.

Bu yeni teklisinde bir Özer Şenay klasiğini yorumluyor. Özer Şenay, Erkin Koray tarafından yorumlanan “Arapsaçı” ve aralarında Suavi, Zeki Müren, İbrahim Tatlıses ve pek çok ünlü isim tarafından yorumlanan “İki Gözüm İki Çeşme” gibi önemli eserlere imza atmış bir isim.

 

iTunes

Hakan Tuna doğma büyüme Londralı bir müzisyen. İlk albümü 2004 yılında Türkiye’de piyasaya çıktı ve o zaman için Türkiye'de uzun yıllardır plak olarak yayınlanan ilk albüm olarak dikkat çekti ve müzik eleştirmenlerinden harika yorumlar aldı. Hakan Tuna'nın 4 şarkılık yeni bir EP'si Eylül ayında yayınlanacak, yıl sonunda ise yepyeni bir albüm gelecek. Bu yeni teklisinde bir Özer Şenay klasiğini yorumluyor. Özer Şenay, Erkin Koray tarafından yorumlanan "Arapsaçı" ve aralarında Suavi, Zeki Müren, İbrahim Tatlıses ve pek çok ünlü isim tarafından yorumlanan "İki Gözüm İki Çeşme" gibi önemli eserlere imza atmış bir isim.  

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.84 ( 4 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*