EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Hakan Yeşilyurt’u Anıyoruz

Hakan Yeşilyurt’u Anıyoruz

10 Şubat 2019 yılında geçirdiği kalp krizi sonucu aramızdan ayrılan  müzisyen Hakan Yeşilyurt için sanatçı dostları bir araya geliyor.

Bu akşam Cemal Reşit Rey konser salonunda 19:00 itibariyle başlayacak ve katılımın ücretsiz olacağı konserde İlkay Akkaya, Hilmi Yarayıcı, Onur Akın, Yasemin Göksu, Nurettin Rençber, Hüseyin Turan, Mehmet Gümüş, Eylem Aktaş, Seyfi Yerlikaya, Serhad Raşa, Saniye Yılmaz, Serkan Boran ve Adalılar sahne alacak.

 

 

10 Şubat 2019 yılında geçirdiği kalp krizi sonucu aramızdan ayrılan  müzisyen Hakan Yeşilyurt için sanatçı dostları bir araya geliyor. Bu akşam Cemal Reşit Rey konser salonunda 19:00 itibariyle başlayacak ve katılımın ücretsiz olacağı konserde İlkay Akkaya, Hilmi Yarayıcı, Onur Akın, Yasemin Göksu, Nurettin Rençber, Hüseyin Turan, Mehmet Gümüş, Eylem Aktaş, Seyfi Yerlikaya, Serhad Raşa, Saniye Yılmaz, Serkan Boran ve Adalılar sahne alacak.   https://www.youtube.com/watch?v=l7QWRFrKEF4   https://open.spotify.com/artist/1ITbYPkgfua4VpVw5K1Zzm?si=3nbgPQnZQNSxEqXcW9683A

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*