EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Haluk Polat – Bu Gece En Hüzünlü Şiirleri Yazabilirim

Haluk Polat – Bu Gece En Hüzünlü Şiirleri Yazabilirim

 

1985 yılından bu yana bir çok grupla, koroyla ve müzik topluluğuyla çalışan Haluk Polat, 1990 yılından bu yana bestelediği Pablo Neruda şiirlerinin bir bölümünü ilk solo albümüyle dinleyicileri ile buluşturuyor.

Tüm müzik ve düzenlemelerin Haluk Polat’a ait olduğu albümde, Neruda’nın memleket sevdalarını, aşklarını anlattıkları şiirler yer alıyor.

Bugüne dek bir çok albümde yapımcı olarak imzası bulunan Haluk Polat’ın Pablo Neruda şiirlerinden oluşan bu albümünde olgun ama her daim genç hissiyatlar, her yaştan dinleyicinin kendisine yakın bulacağı dizeler ve 80lerde – 90larda aşık olanlara geçmişi anımsatacak zamansız melodiler yer alıyor.

  1985 yılından bu yana bir çok grupla, koroyla ve müzik topluluğuyla çalışan Haluk Polat, 1990 yılından bu yana bestelediği Pablo Neruda şiirlerinin bir bölümünü ilk solo albümüyle dinleyicileri ile buluşturuyor. Tüm müzik ve düzenlemelerin Haluk Polat’a ait olduğu albümde, Neruda'nın memleket sevdalarını, aşklarını anlattıkları şiirler yer alıyor. Bugüne dek bir çok albümde yapımcı olarak imzası bulunan Haluk Polat'ın Pablo Neruda şiirlerinden oluşan bu albümünde olgun ama her daim genç hissiyatlar, her yaştan dinleyicinin kendisine yakın bulacağı dizeler ve 80lerde - 90larda aşık olanlara geçmişi anımsatacak zamansız melodiler yer alıyor.

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*