EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Hiphop’un Yükselen Sesi Old G “Pim” ile Geldi

Hiphop’un Yükselen Sesi Old G “Pim” ile Geldi

Hip-Hop/Rap Müziğin önemli temsilcilerinden ‘Old G’ Takipçilerinin merakla beklediği albüm çalışmasını bitirdi.

Mc stiliyle dijital dünyada büyük başarı yakalayan Old G, fırtınalar estirmeye hazırlanıyor. Meydan okuyan duruşu ve iniş çıkışlarla dolu beat’leriyle rap sahnesinde emin adımlarla ilerleyen sanatçının yeni hikâyelerini bu albümle keşfedecek.

Yaklaşık bir yıl süren ve kayıtları Kargaşarec stüdyolarında hazırlanan albüm 10 şarkıdan oluşuyor. Türkiye’de hızla yükselen hiphop müziği en iyi şekilde temsil eden ve daha önce ki albüm çalışmalarında başarılı bir grafik çizen Old G yine takipçilerini ve rap müzik dinleyicisini heyecanlandıran bir çalışmaya imza attı. Rap sahnelerinin yakından tanıdığı isim, albümle birlikte yurt içinde birçok konserler vermeye hazırlanıyor.

Albüm ismi ile aynı adı taşıyan “Pim” isimli klip çalışması dinleyicilerden olumlu not alarak beklentileri şimdiden karşıladı.

 

01 – Nefret Et
02 – Pim
03 – Arkanı Kolla
04 – Siyah
05 – Bağır
06 – Düş ve Düşüş
07 – Kan ve Kin
08 – Distopya
09 – Argo
10 – Kime Göre

 

 

Hip-Hop/Rap Müziğin önemli temsilcilerinden ‘Old G’ Takipçilerinin merakla beklediği albüm çalışmasını bitirdi. Mc stiliyle dijital dünyada büyük başarı yakalayan Old G, fırtınalar estirmeye hazırlanıyor. Meydan okuyan duruşu ve iniş çıkışlarla dolu beat’leriyle rap sahnesinde emin adımlarla ilerleyen sanatçının yeni hikâyelerini bu albümle keşfedecek. Yaklaşık bir yıl süren ve kayıtları Kargaşarec stüdyolarında hazırlanan albüm 10 şarkıdan oluşuyor. Türkiye'de hızla yükselen hiphop müziği en iyi şekilde temsil eden ve daha önce ki albüm çalışmalarında başarılı bir grafik çizen Old G yine takipçilerini ve rap müzik dinleyicisini heyecanlandıran bir çalışmaya imza attı. Rap sahnelerinin yakından tanıdığı isim, albümle birlikte yurt içinde birçok konserler…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.83 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*