EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Hüseyin Çebişci – Beni Sev

Hüseyin Çebişci – Beni Sev

 

Hüseyin Çebişci, söz ve müziğini kendi yaptığı Garaj Müzik etiketli ‘Beni Sev’ single’ını tüm dijital platformlarda yayımladı. Şarkının düzenlemesini kayıtta piyanoyu da çalan İbrahim Özmen yaptı.

Sade ama nüfuz eden piyanoyu Hüseyin Çebişçi kendi doğal sesi ile birleştirdi. Şarkının aynı anda çalınıp söylenmesi ve kaydedilmesi anlamında doğallık ve duygusal aktarım öncelik sıralamasında ilk başta geliyor.

Şarkının tek plan ekilen lirik video klibi Garaj Müzik’in youtube kanalında yayınlanmaya başladı.

 

https://www.youtube.com/watch?v=SJNXwOCYVxs&ab_channel=GarajM%C3%BCzik   Hüseyin Çebişci, söz ve müziğini kendi yaptığı Garaj Müzik etiketli ‘Beni Sev’ single'ını tüm dijital platformlarda yayımladı. Şarkının düzenlemesini kayıtta piyanoyu da çalan İbrahim Özmen yaptı. Sade ama nüfuz eden piyanoyu Hüseyin Çebişçi kendi doğal sesi ile birleştirdi. Şarkının aynı anda çalınıp söylenmesi ve kaydedilmesi anlamında doğallık ve duygusal aktarım öncelik sıralamasında ilk başta geliyor. Şarkının tek plan ekilen lirik video klibi Garaj Müzik'in youtube kanalında yayınlanmaya başladı.   https://open.spotify.com/track/5kbYfpohRk6ny8q6xs0EjC?si=b30754f4a61e4f28

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*