Anasayfa / SINGLE / EP / Ikaru -Alem (Netam Remix)

Ikaru -Alem (Netam Remix)

Ikaru’nun geçtiğimiz günlerde çıkan parçası “Alem”in Netam remix versiyonu dinleyicisi ile buluştu.

Temelleri 2016 yılında Ankara’da atılan; müziğini downtempo temeller üzerine electronica, chill-out ve ambient türlerinden beslenerek inşa eden Ikaru, Alptuğ Çavuş ve Salih Gaferoğlu’ndan oluşuyor. Eklektik elektronik beat’ler ve akustik enstrümanları kendine özgü bir ses dünyasında buluşturan ekip, çıkış albümleri Monolith’i yayımlamaya gün sayıyor. Albümün ilk teklisi Dawn 8 Ocak’ta, Dawn’ın Anatolian Sessions remix versiyonu 22 Ocak’ta; albümden üçüncü tekli Alem ise 5 Şubat’ta dijital platformlarda yerini aldı.

Alem’in Netam Remix versiyonu ise 19 Şubat’ta tüm dijital platformlarda yayınlanacak. Alem, ambient tınılarıyla ikilinin ilk sözlü parçası olma özelliğini taşırken elektro gitar, yaylı ve üflemelilere Anadolu aşıklarından ilham alan vokalin hikâye anlatımı eşlik ediyor.

 

 

Ikaru'nun geçtiğimiz günlerde çıkan parçası "Alem"in Netam remix versiyonu dinleyicisi ile buluştu. Temelleri 2016 yılında Ankara’da atılan; müziğini downtempo temeller üzerine electronica, chill-out ve ambient türlerinden beslenerek inşa eden Ikaru, Alptuğ Çavuş ve Salih Gaferoğlu’ndan oluşuyor. Eklektik elektronik beat’ler ve akustik enstrümanları kendine özgü bir ses dünyasında buluşturan ekip, çıkış albümleri Monolith’i yayımlamaya gün sayıyor. Albümün ilk teklisi Dawn 8 Ocak’ta, Dawn’ın Anatolian Sessions remix versiyonu 22 Ocak’ta; albümden üçüncü tekli Alem ise 5 Şubat’ta dijital platformlarda yerini aldı. Alem’in Netam Remix versiyonu ise 19 Şubat’ta tüm dijital platformlarda yayınlanacak. Alem, ambient tınılarıyla ikilinin ilk sözlü parçası olma özelliğini taşırken…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*