EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Ikaru – Monolith / Gülbaba Records

Ikaru – Monolith / Gülbaba Records

Temelleri 2016 yılında Ankara’da atılan; müziğini downtempo temeller üzerine electronica, chill-out ve ambient türlerinden beslenerek inşa eden Ikaru, Alptuğ Çavuş ve Salih Gaferoğlu’ndan oluşuyor. Eklektik elektronik beat’ler ve akustik enstrümanları kendine özgü bir ses dünyasında buluşturan ekip, yayınladığı teklilerle izini sürdüğümüz çıkış albümü Monolith’i bugün itibariyle dinleyicisiyle buluşturdu.

Albümde Netam, Anatolian Sessions ve Mercan Dede & Dexter Crove gibi başarılı isimlerin üç farklı şarkıya yaptığı remix versiyonları bulunurken, iki şarkıda da ikiliyle Barış Demirel’in ortak çalışması yer alıyor.

 

 

 

Temelleri 2016 yılında Ankara’da atılan; müziğini downtempo temeller üzerine electronica, chill-out ve ambient türlerinden beslenerek inşa eden Ikaru, Alptuğ Çavuş ve Salih Gaferoğlu’ndan oluşuyor. Eklektik elektronik beat’ler ve akustik enstrümanları kendine özgü bir ses dünyasında buluşturan ekip, yayınladığı teklilerle izini sürdüğümüz çıkış albümü Monolith'i bugün itibariyle dinleyicisiyle buluşturdu. Albümde Netam, Anatolian Sessions ve Mercan Dede & Dexter Crove gibi başarılı isimlerin üç farklı şarkıya yaptığı remix versiyonları bulunurken, iki şarkıda da ikiliyle Barış Demirel'in ortak çalışması yer alıyor.   https://www.youtube.com/watch?v=YmT0791OZyE&ab_channel=Ikaru-Topic https://www.youtube.com/watch?v=zknKcpx541k&ab_channel=Ikaru-Topic https://www.youtube.com/watch?v=SgKZ2ugYEWw&ab_channel=Ikaru-Topic   https://open.spotify.com/album/4a6AeHFHXmVzk9zk2IjVDT?si=EK_VqV38RkatikOYE7Vk4g  

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*