EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / In Hoodies – A Lunar Manoeuvre / Müzik Hayvanı & A.K. Müzik

In Hoodies – A Lunar Manoeuvre / Müzik Hayvanı & A.K. Müzik

In Hoodies’in 2016 Nisan ayında dijital ortamlarda paylaşılan ilk albümü ”A Lunar Manoeuvre”, AK Müzik ve Müzik Hayvanı işbirliği ile CD formatında yayınlandı.

Prodüktörlüğü Brit Awards – En iyi Prodüktör ödüllü Chris Potter tarafından yapılan albümde, Chris Potter’ın bir araya getirdiği deneyimli müzisyenler arasında daha önce Ian Brown, James, Nick Cave & Bad Seeds gibi isimlerle çalışan Tim Wills; Madonna, Orbital, PJ Harvey, Massive Attack, Primal Scream ve daha birçok müzisyenle albüm kayıtları yapmış Steve Sidelnyk; Ocean Color Scene basçısı Damon Minchella; Rain, The Lightning Seeds’den tanınan Martyn Campbell; Si Connelly ve Aliberk Aslan bulunmakta.

Albümden “Be All You Feel” şarkısına Tunahan Emre Bilgin’in Chicago’da çektiği görüntülerden bir de klip hazırlandı.

01 – Brave
02 – Be All You Feel
03 – She Got Caugth
04 – Alpha Love
05 – Healing
06 – Rules Of Adulthood
07 – Second Coming
08 – My Con
09 – The Vibe
10 – Shed Tune

 

 

iTunes
In Hoodies'in 2016 Nisan ayında dijital ortamlarda paylaşılan ilk albümü ''A Lunar Manoeuvre'', AK Müzik ve Müzik Hayvanı işbirliği ile CD formatında yayınlandı. Prodüktörlüğü Brit Awards - En iyi Prodüktör ödüllü Chris Potter tarafından yapılan albümde, Chris Potter’ın bir araya getirdiği deneyimli müzisyenler arasında daha önce Ian Brown, James, Nick Cave & Bad Seeds gibi isimlerle çalışan Tim Wills; Madonna, Orbital, PJ Harvey, Massive Attack, Primal Scream ve daha birçok müzisyenle albüm kayıtları yapmış Steve Sidelnyk; Ocean Color Scene basçısı Damon Minchella; Rain, The Lightning Seeds’den tanınan Martyn Campbell; Si Connelly ve Aliberk Aslan bulunmakta. Albümden "Be All You Feel"…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 5 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*