EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / In Hoodies- Cut the Crap Revisited

In Hoodies- Cut the Crap Revisited

In Hoodies, “Cut the Crap” şarkısı için yapılan altı remix’i bir araya getiren “Cut the Crap Revisited EP”yi paylaştı.

In Hoodies, 2020’nin başından bu yana yayımladığı remix ve rework çalışmalarında, şarkılarını farklı ses paletleriyle dinleyiciye sunuyor. “Cut the Crap Revisited EP”, bağımsız sahnenin altı özgün isminin “Cut the Crap” şarkısı için yaptığı remix’lerden oluşuyor.

2019’da yayımlanan ikinci In Hoodies uzunçaları “Recalibrated Expectations”ın kapanış şarkısı olan “Cut the Crap”, Akkor, Zeynep Oktar, ox, KAOSMOS, Karakter ve Le Horla’nın yorumlarıyla yeni kimlikler kazanıyor. “Cut the Crap Revisited EP” analog synthesizer’lardan trap beat’lerine, karanlık ambient ses manzaralarından yaz kokan düzenlemelere uzanıyor.

 Albümün kapak çalışması, illüstratör Aytaç Öztürk’e ait.

 

 

In Hoodies, "Cut the Crap" şarkısı için yapılan altı remix'i bir araya getiren "Cut the Crap Revisited EP"yi paylaştı. In Hoodies, 2020’nin başından bu yana yayımladığı remix ve rework çalışmalarında, şarkılarını farklı ses paletleriyle dinleyiciye sunuyor. “Cut the Crap Revisited EP", bağımsız sahnenin altı özgün isminin “Cut the Crap” şarkısı için yaptığı remix’lerden oluşuyor. 2019’da yayımlanan ikinci In Hoodies uzunçaları “Recalibrated Expectations”ın kapanış şarkısı olan “Cut the Crap”, Akkor, Zeynep Oktar, ox, KAOSMOS, Karakter ve Le Horla’nın yorumlarıyla yeni kimlikler kazanıyor. “Cut the Crap Revisited EP” analog synthesizer’lardan trap beat’lerine, karanlık ambient ses manzaralarından yaz kokan düzenlemelere uzanıyor.  Albümün kapak…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*