EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / In Hoodies’den Yeni Şarkı ve Konser Videosu

In Hoodies’den Yeni Şarkı ve Konser Videosu

Indie-rock sahnesinin yükselen ismi In Hoodies’in bu yıl yayımlanacak ikinci albümünden duyulan ilk ses, canlı performans videosu ile “Coo Coo” oluyor. In Hoodies’in Zorlu PSM / Studio konserinde kaydedilen videonun yönetmenliğini Cem Çançin üstlenirken, ışık tasarımı Sadık Avcı’ya ait.

In Hoodies, ilk albümü “A Lunar Manoeuvre” ile müzik yazarları ve dinleyicilerden tam not aldı; şarkılarındaki incelikli söz yazımı, zengin melodik yapı ve konserlerindeki yüksek enerjili performansıyla akıllara kazındı. Türkiye’nin önde gelen konser mekanları ve festivallerinde çalarak geçirdiği bir yılın ardından tekrar stüdyoya kapanan In Hoodies, yeni şarkısı “Coo Coo” ile daha sert bir albümün müjdesini veriyor.

Yaklaşan Konserler:

– 7 Mart Çarşamba, Karga / Alternatif Sesler Sahnesi No.1
– 11 Mart Pazar, MAMA / IndieCity VI (Pop-Up Konser)

 

In Hoodies – Coo Coo (Live)
Recorded live at Zorlu PSM / Studio

Visual Director: Ali Kanıbelli
Live Sound: Anıl Gün
Audio Mixing & Mastering: Feryin Kaya
Lighting Design: Sadık Avcı

In Hoodies – Live Band
Synth: Yasemin Özler
Bass Guitar: Feryin Kaya
Electric Guitar: Todd Gibson
Drums: Murat Yakupoğlu

 

Indie-rock sahnesinin yükselen ismi In Hoodies’in bu yıl yayımlanacak ikinci albümünden duyulan ilk ses, canlı performans videosu ile “Coo Coo” oluyor. In Hoodies’in Zorlu PSM / Studio konserinde kaydedilen videonun yönetmenliğini Cem Çançin üstlenirken, ışık tasarımı Sadık Avcı’ya ait. In Hoodies, ilk albümü "A Lunar Manoeuvre" ile müzik yazarları ve dinleyicilerden tam not aldı; şarkılarındaki incelikli söz yazımı, zengin melodik yapı ve konserlerindeki yüksek enerjili performansıyla akıllara kazındı. Türkiye’nin önde gelen konser mekanları ve festivallerinde çalarak geçirdiği bir yılın ardından tekrar stüdyoya kapanan In Hoodies, yeni şarkısı “Coo Coo” ile daha sert bir albümün müjdesini veriyor. Yaklaşan Konserler: - 7…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*